Zomercompetitie 2019 twaalfde avond

Met nog één avond te gaan heeft Meindert Hofman aan één punt genoeg om Ton de Steenwinkel voor te blijven (Peter Stolp is er volgende week niet).

Stand na ronde 24
    pnt (aanw) begin rat intra + GDRB       pnt (aanw) begin rat intra + GDRB
1 Meindert Hofman 31½ (24) 13½ 1349 17 1 (–R–)     31 Raf Tjong-Akiet 17 (16) 6 1645 11 0 (—–)
2 Peter Stolp 30½ (22) 15½ 1263 15 0 (—–)     32 Eugen Merkul 16½ (12) 11 1452 0 (—–)
3 Ton de Steenwinkel 30 (22) 19½ 1109 1 (–R–)     33 Raymond Altman 15½ ( 4) 13 1364 0 (—–)
4 Mick Vaassen 29 (24) 12 1401 16 1 (—B-)     34 Robert Schalekamp 15½ (12) 10½ 1468 2 3 (—-X)
5 Jaap Rietveld 29 (22) 17 1204 12 0 (—–)     35 Jos Hillebrand 14½ ( 2) 12½ 1386 2 0 (—–)
6 Henk Plantfeber 28½ (24) 1561 19½ ½ (-D—)     36 Constantijn Dekker 14½ (20) 3 1785 3 (—-X)
7 Rob Ansink 28½ (24) 19½ 977 8 1 (G—-)     37 Mart Ran 14½ (16) 7 1610 3 (—-X)
8 Jos Kraay 27½ (14) 17 1195 10½ 0 (—–)     38 Ad Mank 14 (14) 1667 6 (–R–)
9 Jaap de Kreek 26 (22) 11½ 1434 14½ 0 (—–)     39 Tom Kooij 13½ (22) 12½ 1381 1 0 (—–)
10 Hans Looman 26 (24) 15½ 1271 10½ 0 (—–)     40 Frans Kerkhoff 13 (17) 8 1562 2 3 (—-X)
11 Pieter Kok 25 (23) 10 1499 14 1 (G—-)     41 Roland Wastiaux 12½ (14) 3 1773 0 (—–)
12 Aeron Yung 24½ (14) 19½ 800 5 0 (—–)     42 André van Rijn 12 (10) 8 1575 4 0 (—–)
13 Wouter van Kooten 22½ (18) 15 1286 0 (—–)     43 Rudolf van Velden 11½ (14) 1805 9 0 (—–)
14 Frank Steensma 22 (18) 8 1569 14 0 (—–)     44 Johan Metz 11½ (13) 5 1704 3 (—-X)
15 Michael Jay 22 (14) 19½ 899 0 (—–)     45 Alfred Vellekoop 11 ( 8) 8 1580 3 0 (—–)
16 Martha van den Berg 22 (20) 19½ 987 0 (—–)     46 Tim van Daalen 10½ (10) 1640 1 3 (—-X)
17 Peter de Haan 21½ (13) 14½ 1306 7 0 (—–)     47 Gerard Diependaal 10 ( 2) 8 1572 2 0 (—–)
18 Dicky Hamming 21½ (24) 19½ 800 2 0 (—–)     48 Maarten Berg ( 2) 1504 0 0 (—–)
19 Harrie Boom 20½ (16) 1601 13 0 (—–)     49 Bram van der Vegt ( 1) 1518 0 0 (—–)
20 Jan Koolstra 20½ (14) 12 1410 8 ½ (–R–)     50 Harold van der Laan ( 2) 1555 0 0 (—–)
21 Ruut Keijzer 20½ (12) 13½ 1354 7 0 (—–)     51 Raymond Dernier ( 2) 1555 0 0 (—–)
22 Ton van der Eyden 20½ (23) 1542 12 0 (—–)     52 Ron van Leeuwen 8 ( 6) 5 1699 3 0 (—–)
23 Daan de Lange 20½ (22) 19½ 800 1 0 (G—-)     53 Dick van der Eijk 7 (12) 0 1908 7 0 (—–)
24 San Kumar 20 ( 7) 19½ 1000 ½ 0 (—–)     54 Ric Wieringa 7 ( 8) 1712 1 (–RB-)
25 David Kips 19½ (18) 1557 11 0 (—–)     55 Mustafa Kemal Güler 6 ( 2) 5 1700 1 0 (—–)
26 Rob van Slooten 19½ (18) 9 1538 10½ 0 (—–)     56 Henk Enserink 6 (11) 1795 0 (—–)
27 Cor Bergveld 19½ (20) 10½ 1471 6 3 (—-X)     57 Ramon Kok ( 2) 1793 2 0 (—–)
28 Marcel Kusse 18 (18) 7 1617 8 3 (—-X)     58 Roger Mehra ( 6) 0 2100 0 (—–)
29 Carin Giesen 18 ( 8) 18 1152 0 0 (—–)     59 Hing Ting Lai 4 ( 4) 0 2400 4 0 (—–)
30 Jacques Koolstra 17½ (10) 1512 7 1 (G—-)                      
RONDE 1 dd:6-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Ton de Steenwinkel Aeron Yung 1-0
Dicky Hamming Peter de Haan 0-1
Jaap Rietveld Daan de Lange 1-0
Ruut Keijzer Rob Ansink 1-0
Hans Looman Martha van den Berg 1-0
Jos Kraay San Kumar 1-0
Jos Hillebrand Wouter van Kooten 1-0
Meindert Hofman Tom Kooij 1-0
Jacques Koolstra Mick Vaassen 0-1
Jan Koolstra Jaap de Kreek 1/2
Ton van der Eyden Pieter Kok 0-1
Maarten Berg Henk Plantfeber 0-1
Alfred Vellekoop David Kips 0-1
Gerard Diependaal Ad Mank 1-0
Raf Tjong-Akiet Harrie Boom 0-1
Ric Wieringa Mustafa Kemal Güler 0-1
Roland Wastiaux Rudolf van Velden 0-1
Henk Enserink Ramon Kok 0-1
RONDE 2 dd:6-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Aeron Yung Daan de Lange 1/2
Jos Kraay Ton de Steenwinkel 1-0
Meindert Hofman Dicky Hamming 1-0
Rob Ansink San Kumar 1-0
Martha van den Berg Jaap Rietveld 1/2
Wouter van Kooten Hans Looman 1-0
Jos Hillebrand Ruut Keijzer 1-0
Mick Vaassen Pieter Kok 0-1
David Kips Jan Koolstra 1-0
Tom Kooij Jaap de Kreek 0-1
Henk Plantfeber Jacques Koolstra 1-0
Ton van der Eyden Maarten Berg 1-0
Henk Enserink Gerard Diependaal 0-1
Harrie Boom Alfred Vellekoop 1-0
Mustafa Kemal Güler Raf Tjong-Akiet 0-1
Ramon Kok Rudolf van Velden 1-0
Roland Wastiaux Ric Wieringa 1-0
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 3 dd:13-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Aeron Yung Jos Kraay 0-1
Jaap Rietveld Rob Ansink 1-0
Ton de Steenwinkel Carin Giesen 1-0
Daan de Lange Mick Vaassen 0-1
Dicky Hamming Peter Stolp 0-1
Peter de Haan Hans Looman 1/2
Jan Koolstra Wouter van Kooten 1-0
Jaap de Kreek Meindert Hofman 1-0
Pieter Kok Tom Kooij 1-0
Eugen Merkul Henk Plantfeber 1-0
Harrie Boom David Kips 1/2
Jacques Koolstra Ton van der Eyden 1-0
Harold van der Laan Frank Steensma 0-1
Alfred Vellekoop André van Rijn 1-0
Raf Tjong-Akiet Roland Wastiaux 1-0
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 4 dd:13-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Carin Giesen Jos Kraay 0-1
Meindert Hofman Ton de Steenwinkel 1-0
Rob Ansink Aeron Yung 0-1
Daan de Lange Peter Stolp 0-1
Dicky Hamming Jaap Rietveld 0-1
Hans Looman Jaap de Kreek 0-1
Peter de Haan Jan Koolstra 1/2
Wouter van Kooten Mick Vaassen 0-1
Tom Kooij Eugen Merkul 0-1
David Kips Jacques Koolstra 0-1
Henk Plantfeber Harrie Boom 1-0
Harold van der Laan Ton van der Eyden 0-1
Frank Steensma Alfred Vellekoop 0-1
André van Rijn Raf Tjong-Akiet 0-1
Ad Mank Roland Wastiaux 1/2
RONDE 5 dd:20-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Ric Wieringa(R) 1/2
Pieter Kok Victor Bartman 1-0
Jos Kraay Michael Jay 0-1
Ton de Steenwinkel Jaap Rietveld 1/2
Aeron Yung Dicky Hamming 1-0
Rob Ansink Daan de Lange 1-0
Mick Vaassen Carin Giesen 1-0
Peter Stolp Hans Looman 1/2
Eugen Merkul Meindert Hofman 1/2
Jacques Koolstra Wouter van Kooten 1-0
Ruut Keijzer Jan Koolstra 1-0
Frank Steensma Henk Plantfeber 1-0
Ton van der Eyden Ad Mank 0-1
Rudolf van Velden Rob van Slooten 1-0
Raymond Dernier Henk Enserink 0-1
RONDE 6 dd:20-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Ric Wieringa(R) 1/2
Ad Mank(R) 1/2
Victor Bartman Jacques Koolstra 0-1
Jaap Rietveld Jos Kraay 0-1
Michael Jay Aeron Yung 0-1
Daan de Lange Ton de Steenwinkel 0-1
Peter Stolp Rob Ansink 1-0
Dicky Hamming Pieter Kok 0-1
Jan Koolstra Carin Giesen 1-0
Hans Looman Eugen Merkul 0-1
Ruut Keijzer Meindert Hofman 0-1
Mick Vaassen Henk Plantfeber 0-1
Wouter van Kooten Frank Steensma 1-0
Rob van Slooten Henk Enserink 1/2
Rudolf van Velden Raymond Dernier 1-0
RONDE 7 dd:27-6-2019
Jos Kraay Rob Ansink 1-0
Aeron Yung Martha van den Berg 1-0
Ton de Steenwinkel Dicky Hamming 1-0
Meindert Hofman Jaap Rietveld 1-0
Jaap de Kreek Peter Stolp 0-1
Carin Giesen Pieter Kok 0-1
Jacques Koolstra Hans Looman 1-0
Cor Bergveld Wouter van Kooten 1-0
Robert Schalekamp Mick Vaassen 1-0
Henk Plantfeber Ruut Keijzer 1-0
Eugen Merkul Jan Koolstra 0-1
David Kips Tom Kooij 1-0
Harrie Boom Ton van der Eyden 1/2
Frank Steensma Raf Tjong-Akiet 1/2
Alfred Vellekoop Marcel Kusse 1-0
Constantijn Dekker Rob van Slooten 1-0
Roland Wastiaux André van Rijn 1-0
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 8 dd:27-6-2019
Daan de Lange Jos Kraay 0-1
Meindert Hofman Aeron Yung 1-0
Rob Ansink Ton de Steenwinkel 1-0
Jaap Rietveld Peter Stolp 0-1
Martha van den Berg Mick Vaassen 0-1
Jaap de Kreek Dicky Hamming 1-0
Carin Giesen Ruut Keijzer 0-1
Pieter Kok Hans Looman 1/2
Wouter van Kooten Eugen Merkul 1/2
Jan Koolstra Robert Schalekamp 1-0
Jacques Koolstra Cor Bergveld 1-0
Tom Kooij Ton van der Eyden 0-1
Ad Mank Alfred Vellekoop 1-0
Rob van Slooten Harrie Boom 1/2
Raf Tjong-Akiet Marcel Kusse 0-1
André van Rijn Constantijn Dekker 1-0
Johan Metz Roland Wastiaux 1-0
Frank Steensma David Kips 1-0
Henk Plantfeber(3) 1/2
RONDE 9 dd:4-7-2019
Ton de Steenwinkel(R) 1/2
Rob Ansink Meindert Hofman 1-0
Peter Stolp Martha van den Berg 1-0
Michael Jay Jaap Rietveld 0-1
Dicky Hamming Daan de Lange 1-0
Hans Looman Carin Giesen 1-0
Pieter Kok Wouter van Kooten 0-1
Mick Vaassen Jan Koolstra 1/2
Cor Bergveld Jaap de Kreek 0-1
Henk Plantfeber Tom Kooij 1-0
Ton van der Eyden Frank Steensma 0-1
Raf Tjong-Akiet Rob van Slooten 0-1
Constantijn Dekker Roland Wastiaux 0-1
RONDE 10 dd:4-7-2019
Ton de Steenwinkel(R) 1/2
Mick Vaassen(B) 1/2
Dicky Hamming Rob Ansink 0-1
Peter Stolp Michael Jay 1-0
Jaap Rietveld Hans Looman 1/2
Martha van den Berg Meindert Hofman 0-1
Wouter van Kooten Carin Giesen 1-0
Jan Koolstra Pieter Kok 1/2
Jaap de Kreek Henk Plantfeber 0-1
Ton van der Eyden Cor Bergveld 0-1
Constantijn Dekker Raf Tjong-Akiet 1/2
Tom Kooij Frank Steensma 0-1
Roland Wastiaux Rob van Slooten 1-0
RONDE 11 dd:11-7-2019
Rutger van Heijningen Rob Ansink 0-1
Hans Looman Ton de Steenwinkel 1/2
Meindert Hofman Jos Kraay 1-0
Mick Vaassen Peter Stolp 1/2
Wouter van Kooten Jaap Rietveld 0-1
Henk Plantfeber Dicky Hamming 1-0
Cor Bergveld Martha van den Berg 1-0
Pieter Kok Daan de Lange 1-0
Eugen Merkul Jaap de Kreek 1/2
Frank Steensma Ad Mank 1/2
David Kips Raymond Altman 0-1
Harrie Boom Tom Kooij 1-0
Ton van der Eyden Marcel Kusse 0-1
Rob van Slooten Ron van Leeuwen 0-1
André van Rijn Rudolf van Velden 0-1
RONDE 12 dd:11-7-2019
Daan de Lange Rutger van Heijningen 0-1
Ton de Steenwinkel Peter Stolp 0-1
Rob Ansink Hans Looman 0-1
Jos Kraay Dicky Hamming 1-0
Jaap Rietveld Mick Vaassen 0-1
Pieter Kok Meindert Hofman 1/2
Martha van den Berg Jaap de Kreek 0-1
Henk Plantfeber Wouter van Kooten 1-0
Eugen Merkul Cor Bergveld 1-0
Raymond Altman Frank Steensma 0-1
Tom Kooij Rob van Slooten 0-1
Marcel Kusse Harrie Boom 1/2
David Kips André van Rijn 0-1
Ton van der Eyden Frans Kerkhoff 1-0
Ad Mank Ron van Leeuwen 1-0
Rudolf van Velden Bram van der Vegt 1-0
RONDE 13 dd:18-7-2019
Dick van der Eijk Roger Mehra 0-1
Mick Vaassen Ton de Steenwinkel 1-0
Michael Jay Rob Ansink 0-1
Peter Stolp Jos Kraay 0-1
Hans Looman Aeron Yung 1/2
Jaap Rietveld Pieter Kok 0-1
Meindert Hofman Henk Plantfeber 0-1
Dicky Hamming Frank Steensma 0-1
Martha van den Berg Ton van der Eyden 0-1
Jaap de Kreek Daan de Lange 1-0
Robert Schalekamp Eugen Merkul 1-0
Harrie Boom Peter de Haan 1-0
Rudolf van Velden Tom Kooij 1-0
Raf Tjong-Akiet David Kips 1-0
Rob van Slooten Mart Ran 1-0
André van Rijn Ad Mank 0-1
Alfred Vellekoop Constantijn Dekker 0-1
Tim van Daalen Roland Wastiaux 0-1
Frans Kerkhoff Ric Wieringa 0-1
RONDE 14 dd:18-7-2019
Rob Ansink victor.sans 0-1
Constantijn Dekker Roger Mehra 1/2
Jos Kraay Hans Looman 1/2
Ton de Steenwinkel Michael Jay 1-0
Peter Stolp Meindert Hofman 0-1
Aeron Yung Jaap Rietveld 0-1
Mick Vaassen Dicky Hamming 1-0
Daan de Lange Martha van den Berg 1/2
Jaap de Kreek Pieter Kok 1-0
Henk Plantfeber Peter de Haan 1-0
Frank Steensma Eugen Merkul 1-0
Harrie Boom Robert Schalekamp 1-0
Rob van Slooten Ton van der Eyden 1-0
Ad Mank Tom Kooij 1-0
Frans Kerkhoff David Kips 0-1
Alfred Vellekoop Raf Tjong-Akiet 0-1
Tim van Daalen André van Rijn 0-1
Mart Ran Roland Wastiaux 1/2
Ric Wieringa Rudolf van Velden 0-1
Ron van Leeuwen Dick van der Eijk 0-1
RONDE 15 dd:25-7-2019
Jos Kraay Mick Vaassen 0-1
Martha van den Berg Rob Ansink 0-1
Ton de Steenwinkel Jaap de Kreek 0-1
Pieter Kok Peter Stolp 0-1
Hans Looman Meindert Hofman 1-0
Michael Jay Dicky Hamming 1-0
Daan de Lange Henk Plantfeber 0-1
Frank Steensma Harrie Boom 0-1
Eugen Merkul Rob van Slooten 0-1
Ton van der Eyden Raf Tjong-Akiet 1/2
Marcel Kusse Ad Mank 1-0
Tom Kooij Tim van Daalen 0-1
Dick van der Eijk Constantijn Dekker 1-0
RONDE 16 dd:25-7-2019
Ad Mank(R) 1/2
Rob Ansink Mick Vaassen 0-1
Jaap de Kreek Jos Kraay 0-1
Martha van den Berg Ton de Steenwinkel 0-1
Peter Stolp Henk Plantfeber 1-0
Meindert Hofman Michael Jay 1-0
Hans Looman Daan de Lange 1-0
Dicky Hamming Harrie Boom 0-1
Pieter Kok Frank Steensma 0-1
Eugen Merkul Ton van der Eyden 0-1
Rob van Slooten Marcel Kusse 1/2
Raf Tjong-Akiet Tom Kooij 1-0
Constantijn Dekker Tim van Daalen 1-0
Henk Enserink Dick van der Eijk 1-0
RONDE 17 dd:1-8-2019
Jaap de Kreek Rob Ansink 1-0
Ton de Steenwinkel Pieter Kok 1/2
San Kumar Peter Stolp 0-1
Mick Vaassen Meindert Hofman 0-1
Henk Plantfeber Jaap Rietveld 1/2
Michael Jay Hans Looman 0-1
Dicky Hamming Martha van den Berg 0-1
Ruut Keijzer Daan de Lange 1-0
Peter de Haan Cor Bergveld 1-0
Robert Schalekamp Raf Tjong-Akiet 0-1
David Kips Ton van der Eyden 1-0
Tom Kooij Frans Kerkhoff 1-0
Mart Ran Johan Metz 1-0
Roland Wastiaux Dick van der Eijk 1/2
Ron van Leeuwen Henk Enserink 1-0
RONDE 18 dd:1-8-2019
Henk Plantfeber Ton de Steenwinkel 1-0
Peter Stolp Ruut Keijzer 0-1
Rob Ansink Pieter Kok 0-1
Daan de Lange Meindert Hofman 0-1
Hans Looman Mick Vaassen 0-1
Jaap Rietveld Jaap de Kreek 0-1
Martha van den Berg Michael Jay 1/2
San Kumar Dicky Hamming 1/2
Ton van der Eyden Peter de Haan 0-1
Cor Bergveld Raf Tjong-Akiet 0-1
David Kips Robert Schalekamp 1-0
Tom Kooij Mart Ran 0-1
Dick van der Eijk Johan Metz 1-0
Frans Kerkhoff Ron van Leeuwen 0-1
Roland Wastiaux Henk Enserink 1-0
RONDE 19 dd:8-8-2019
Ric Wieringa(B) 1/2
Aeron Yung Peter Stolp 0-1
Rob Ansink Henk Plantfeber 0-1
Meindert Hofman Wouter van Kooten 1-0
Dicky Hamming Hans Looman 0-1
Jaap Rietveld San Kumar 1-0
Mick Vaassen Jaap de Kreek 1-0
Pieter Kok Martha van den Berg 1-0
Peter de Haan Daan de Lange 1-0
Ruut Keijzer Cor Bergveld 0-1
Rob van Slooten David Kips 0-1
Raymond Altman Ton van der Eyden 1/2
Marcel Kusse Tom Kooij 1-0
Mart Ran Frans Kerkhoff 1-0
Johan Metz Constantijn Dekker 1-0
Dick van der Eijk Hing Ting Lai 0-1
Roger Mehra Rudolf van Velden 1-0
RONDE 20 dd:8-8-2019
Roger Mehra Dick van der Eijk 1-0
Mick Vaassen(B) 1/2
Rudolf van Velden Hing Ting Lai 0-1
Peter Stolp Peter de Haan 1-0
Wouter van Kooten Rob Ansink 1-0
Hans Looman Henk Plantfeber 0-1
Ruut Keijzer Jaap Rietveld 0-1
Jaap de Kreek Aeron Yung 1-0
Cor Bergveld Pieter Kok 0-1
David Kips Martha van den Berg 1-0
Ton van der Eyden Dicky Hamming 1-0
Daan de Lange Rob van Slooten 0-1
Marcel Kusse Mart Ran 1-0
Tom Kooij Raymond Altman 0-1
Frans Kerkhoff Johan Metz 1/2
Ric Wieringa Constantijn Dekker 0-1
Meindert Hofman(R) 1-0
RONDE 21 dd:15-8-2019
Jan Koolstra(R) 1/2
Wouter van Kooten Peter Stolp 0-1
Meindert Hofman San Kumar 1-0
Ton de Steenwinkel Ruut Keijzer 0-1
Peter de Haan Rob Ansink 1-0
Jaap Rietveld Frank Steensma 0-1
Aeron Yung Mick Vaassen 0-1
Cor Bergveld Hans Looman 1-0
Henk Plantfeber Pieter Kok 1-0
Michael Jay Jaap de Kreek 0-1
Martha van den Berg Rob van Slooten 0-1
Dicky Hamming David Kips 0-1
Daan de Lange Ton van der Eyden 0-1
Harrie Boom Mart Ran 1-0
Frans Kerkhoff Marcel Kusse 1-0
Constantijn Dekker Tom Kooij 1-0
Dick van der Eijk Rudolf van Velden 1/2
Henk Enserink André van Rijn 0-1
Hing Ting Lai Roger Mehra 1-0
RONDE 22 dd:15-8-2019
Frank Steensma Peter Stolp 1-0
Peter de Haan Meindert Hofman 0-1
Ton de Steenwinkel Wouter van Kooten 1-0
Rob Ansink Jan Koolstra 1-0
Mick Vaassen Michael Jay 1-0
Jaap Rietveld Cor Bergveld 1-0
Hans Looman Ruut Keijzer 0-1
Henk Plantfeber Martha van den Berg 1-0
Jaap de Kreek Ton van der Eyden 1/2
Pieter Kok Aeron Yung 1-0
Rob van Slooten Dicky Hamming 1-0
Harrie Boom Daan de Lange 1-0
Marcel Kusse David Kips 1/2
Mart Ran Constantijn Dekker 1/2
Rudolf van Velden Frans Kerkhoff 1/2
Tom Kooij Dick van der Eijk 0-1
André van Rijn Roger Mehra 0-1
Hing Ting Lai Henk Enserink 1-0
RONDE 23 dd:22-8-2019
Meindert Hofman Frank Steensma 0-1
Peter Stolp Harrie Boom 0-1
San Kumar Ton de Steenwinkel 0-1
Cor Bergveld Rob Ansink 1-0
Mick Vaassen Peter de Haan 1-0
David Kips Jaap Rietveld 0-1
Michael Jay Henk Plantfeber 0-1
Wouter van Kooten Jaap de Kreek 1-0
Ton van der Eyden Hans Looman 1-0
Pieter Kok Rob van Slooten 0-1
Jan Koolstra Martha van den Berg 1-0
Dicky Hamming Marcel Kusse 1/2
Daan de Lange Jacques Koolstra 0-1
Tom Kooij Roland Wastiaux 0-1
Raf Tjong-Akiet Mart Ran 1/2
Dick van der Eijk Frans Kerkhoff 1-0
Constantijn Dekker Rudolf van Velden 1-0
Johan Metz Henk Enserink 0-1
RONDE 24 dd:22-8-2019
Rob van Slooten Meindert Hofman 0-1
Peter Stolp Jan Koolstra 0-1
Frank Steensma Ton de Steenwinkel 1-0
Harrie Boom Mick Vaassen 1-0
Peter de Haan Jaap Rietveld 1-0
Rob Ansink Ton van der Eyden 0-1
Henk Plantfeber Cor Bergveld 1-0
Jaap de Kreek David Kips 0-1
Hans Looman Marcel Kusse 0-1
Michael Jay Pieter Kok 0-1
Martha van den Berg Wouter van Kooten 0-1
Jacques Koolstra Dicky Hamming 1-0
Raf Tjong-Akiet Daan de Lange 1-0
Mart Ran Dick van der Eijk 0-1
Frans Kerkhoff Constantijn Dekker 0-1
Roland Wastiaux Ron van Leeuwen 1-0
Johan Metz Tom Kooij 1-0
Henk Enserink Rudolf van Velden 0-1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.