Voorjaarscompetitie 2018 dertiende ronde

Henk Enserink neemt afstand in de A-groep. Het aantal degradatiekandidaten is niet meer te overzien. In de B-groep heeft het trio Johan Metz, André van Rijn en Jacques Koolstra de top in handen.

Uitslagen groep A ronde 13
Wit Zwart Uitslag
Henk Enserink Tim van Daalen 1-0
Vincent van den Eijnde Harold van der Laan 1-0
Constantijn Dekker Ramon Kok 0-1
Ron van Leeuwen Mart Ran 1-0
Ad Mank Willem Alpherts 0-1
Harrie Boom Alfred Vellekoop 0-1
Rudolf van Velden Ric Wieringa 0-1
Rob van Slooten Raymond Altman 1/2
David Kips Pieter Kok 1-0
Frans Kerkhoff Frank Steensma 0-1
Jan Koolstra Robert Schalekamp 1/2
Bram van der Vegt Mick Vaassen 1-0
Raf Tjong-Akiet(R) 1/2
Uitslagen groep B ronde 13
Wit Zwart Uitslag
Jan Fikkens Johan Metz 0-1
André van Rijn Tonny Wagenaar 1-0
Jacques Koolstra Roberto Kok 1-0
Adrian Besseling Meindert Hofman 1-0
Jaap de Kreek Jos Hillebrand 1-0
Geert Renkema Wouter van Kooten 1-0
Ton de Steenwinkel Carin Giesen 1/2
Dicky Hamming Peter de Haan 0-1
Eugen Merkul Roald Vos 1-0
Tom Kooij Martha van den Berg 1-0
Michael Jay Hans Looman 0-1
Jos Kraay Rob Ansink 1-0


Stand groep A na ronde 13 (26 april 2018)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Henk Enserink 7 ( 8) 4,7 1918 0 (—-) (3) 1 (2)
2 Roland Wastiaux 6 ( 8) 5,8 1863 0 (—-) (3) 1 (2)
3 Ramon Kok 8 7 (11) 6,7 1718 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
4 Vincent van den Eijnde 4 ( 5) 4,1 1909 0 (—-) (3) 2 (5)
5 Willem Alpherts ( 9) 5,3 1699 0 (—-) ½ (1) (3)
6 Alfred Vellekoop (11) 2,9 1723 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
7 Tim van Daalen 7 4 ( 6) 1,3 1862 0 (—-) 1 (2) 2 (5)
8 Ron van Leeuwen 7 ( 7) 3,5 1785 0 (—-) ½ (1) 2 (5)
9 Ric Wieringa 7 4 ( 7) 3,9 1667 0 (—-) (3) (3)
10 Raymond Dernier 7 ( 8) 4,8 1641 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
11 Harold van der Laan 7 ( 8) 3,4 1708 0 (—-) 1 (2) (3)
12 Ad Mank ( 9) 4,7 1644 ½ (–R-) 0 (0) (3)
13 Constantijn Dekker 4 ( 8) 4,1 1636 0 (—-) 1 (2) (3)
14 Harrie Boom 5 (10) 5,2 1574 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
15 Frank Steensma (11) 4,2 1637 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
16 Mart Ran 6 3 ( 6) 3,4 1589 0 (—-) 1 (2) 2 (5)
17 Rudolf van Velden 6 (10) 7,2 1613 0 (—-) (3) 0 (0)
18 Rob van Slooten 6 4 ( 9) 5,0 1491 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
19 Frans Kerkhoff ( 6) 3,0 1520 0 (—-) 1 (2) 2 (5)
20 David Kips (11) 6,6 1478 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
21 Pieter Kok (11) 4,4 1501 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
22 Ton van der Eyden 4 (10) 3,7 1542 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
23 Gerard Diependaal ( 9) 3,7 1487 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
24 Raf Tjong-Akiet 5 4 (11) 7,6 1481 ½ (–R-) 0 (0) ½ (1)
25 Bram van der Vegt 5 4 (11) 5,1 1474 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
26 Jan Koolstra 5 4 (11) 3,0 1490 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
27 Robert Schalekamp 5 (10) 4,5 1430 0 (—-) (3) 0 (0)
28 Raymond Altman 5 ( 8) 2,7 1382 0 (—-) (3) 1 (2)


Stand groep B na ronde 13 (26 april 2018)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Johan Metz 8 (10) 6,8 1652 0 (—-) (3) 0 (0)
2 André van Rijn 9 (10) 7,0 1593 0 (—-) 0 (0) (3)
3 Jacques Koolstra 9 (10) 6,1 1602 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
4 Ruut Keijzer 5 ( 7) 2,4 1534 0 (—-) ½ (1) 2 (5)
5 Mick Vaassen 6 (10) 5,8 1462 0 (—-) (3) 0 (0)
6 Geert Renkema (13) 7,5 1392 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
7 Tonny Wagenaar (13) 6,1 1429 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
8 Adrian Besseling 7 5 ( 8) 4,0 1387 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
9 Cor Bergveld 7 5 ( 9) 5,4 1469 0 (—-) (3) ½ (1)
10 Jaap de Kreek 7 5 ( 9) 5,9 1405 ½ (–R-) 1 (2) ½ (1)
11 Eugen Merkul 7 5 ( 9) 6,0 1305 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
12 Jan Fikkens 7 (10) 5,4 1348 0 (—-) (3) 0 (0)
13 Meindert Hofman 7 7 (13) 7,2 1322 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
14 Tom Kooij ( 9) 6,3 1212 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
15 Michaël Klaversteijn 4 ( 8) 3,8 1363 ½ (–R-) 0 (0) 2 (4)
16 Hans Looman (11) 6,9 1225 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
17 Jos Hillebrand ( 9) 3,6 1392 0 (—-) (3) ½ (1)
18 Jos Kraay ( 9) 5,7 1160 ½ (–R-) 0 (0) (3)
19 Wouter van Kooten 6 6 (13) 7,6 1204 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
20 Roald Vos 6 6 (13) 5,3 1291 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
21 Carin Giesen ( 9) 3,1 1197 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
22 Michael Jay 5 2 ( 7) 2,3 989 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
23 Pieter Schonagen ( 4) 1,6 1337 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
24 Peter de Haan ( 5) 3,3 1137 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
25 Rob Ansink 3 (11) 4,0 1023 1 (–R-) 0 (0) ½ (1)
26 Henk Plantfeber 4 2 ( 3) 2,0 1547 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
27 Roberto Kok 4 2 ( 4) 1,9 1420 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
28 Martha van den Berg 4 4 (13) 3,1 1071 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
29 Ton de Steenwinkel 3 (12) 4,9 997 ½ (–R-) 0 (0) 0 (0)
30 Dicky Hamming (13) 1,2 807 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
Ratingstand groep A na ronde 13
Naam intra verw p-v
1 Alfred Vellekoop 2,9 3,6
2 Tim van Daalen 4 1,3 2,7
3 Frank Steensma 4,2 1,3
4 Harold van der Laan 3,4 1,1
5 Jan Koolstra 4 3,0 1,0
Ratingstand groep B na ronde 13
Naam intra verw p-v
1 Ruut Keijzer 5 2,4 2,6
2 Pieter Schonagen 1,6 0,9
3 Martha van den Berg 4 3,1 0,9
4 Roald Vos 6 5,3 0,7
5 Carin Giesen 3,1 0,4

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.