Zomercompetitie 2019 zevende avond

Jos Kraay, Rob Ansink en Ton de Steenwinkel leiden. Maar de concurrentie komt eraan.

Stand na ronde 14
    pnt (aanw) begin rat intra + GDRB       pnt (aanw) begin rat intra + GDRB
1 Jos Kraay 26½ (12) 17 1195 0 (—–)     30 Raymond Altman 14 ( 2) 13 1364 1 0 (—–)
2 Rob Ansink 26½ (14) 19½ 977 6 1 (G—-)     31 Rob van Slooten 14 (10) 9 1538 5 0 (—–)
3 Ton de Steenwinkel 26½ (14) 19½ 1109 6 1 (–R–)     32 Ton van der Eyden 14 (13) 1542 0 (—–)
4 Peter Stolp 24½ (12) 15½ 1263 9 0 (—–)     33 Ad Mank 13½ (12) 1667 6 2 (–R–)
5 Jaap Rietveld 24½ (14) 17 1204 0 (—–)     34 David Kips 13 (10) 1557 0 (—–)
6 Aeron Yung 24½ (10) 19½ 800 5 0 (—–)     35 Marcel Kusse 12½ (10) 7 1617 3 (—-X)
7 Meindert Hofman 23½ (14) 13½ 1349 10 0 (—–)     36 Tom Kooij 12½ (12) 12½ 1381 0 0 (—–)
8 Hans Looman 22 (14) 15½ 1271 0 (—–)     37 Raf Tjong-Akiet 12 (10) 6 1645 6 0 (—–)
9 Mick Vaassen 21½ (14) 12 1401 9 ½ (—B-)     38 André van Rijn 11 ( 8) 8 1575 3 0 (—–)
10 Jaap de Kreek 20½ (12) 11½ 1434 9 0 (—–)     39 Alfred Vellekoop 11 ( 8) 8 1580 3 0 (—–)
11 Michael Jay 20½ ( 6) 19½ 899 1 0 (—–)     40 Frans Kerkhoff 11 ( 9) 8 1562 0 3 (—-X)
12 Martha van den Berg 20½ (10) 19½ 987 1 0 (—–)     41 Mart Ran 10½ ( 8) 7 1610 ½ 3 (—-X)
13 Daan de Lange 20½ (12) 19½ 800 1 0 (G—-)     42 Gerard Diependaal 10 ( 2) 8 1572 2 0 (—–)
14 Dicky Hamming 20½ (14) 19½ 800 1 0 (—–)     43 Rudolf van Velden ( 8) 1805 7 0 (—–)
15 Henk Plantfeber 20 (14) 1561 11 ½ (-D—)     44 Maarten Berg ( 2) 1504 0 0 (—–)
16 Pieter Kok 19½ (13) 10 1499 1 (G—-)     45 Bram van der Vegt ( 1) 1518 0 0 (—–)
17 Wouter van Kooten 19½ (12) 15 1286 0 (—–)     46 Tim van Daalen ( 8) 1640 0 3 (—-X)
18 San Kumar 19½ ( 2) 19½ 1000 0 0 (—–)     47 Johan Metz 9 ( 7) 5 1704 1 3 (—-X)
19 Jan Koolstra 18 (10) 12 1410 6 0 (—–)     48 Roland Wastiaux 9 (10) 3 1773 6 0 (—–)
20 Carin Giesen 18 ( 8) 18 1152 0 0 (—–)     49 Constantijn Dekker 9 (12) 3 1785 (G—X)
21 Frank Steensma 17 (12) 8 1569 9 0 (—–)     50 Raymond Dernier ( 2) 1555 0 0 (—–)
22 Eugen Merkul 16½ (10) 11 1452 0 (—–)     51 Harold van der Laan ( 2) 1555 0 0 (—–)
23 Ruut Keijzer 16½ ( 6) 13½ 1354 3 0 (—–)     52 Ric Wieringa ( 6) 1712 1 1 (–R–)
24 Cor Bergveld 16½ (12) 10½ 1471 3 3 (—-X)     53 Mustafa Kemal Güler 6 ( 2) 5 1700 1 0 (—–)
25 Peter de Haan 16½ ( 5) 14½ 1306 2 0 (—–)     54 Ron van Leeuwen 6 ( 3) 5 1699 1 0 (—–)
26 Jacques Koolstra 15½ ( 8) 1512 5 1 (G—-)     55 Ramon Kok ( 2) 1793 2 0 (—–)
27 Robert Schalekamp 15½ (10) 10½ 1468 2 3 (—-X)     56 Henk Enserink 4 ( 4) 1795 0 (—–)
28 Jos Hillebrand 14½ ( 2) 12½ 1386 2 0 (—–)     57 Dick van der Eijk 1 ( 2) 0 1908 1 0 (G—-)
29 Harrie Boom 14½ (10) 1601 7 0 (—–)                      
RONDE 1 dd:6-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Ton de Steenwinkel Aeron Yung 1-0
Dicky Hamming Peter de Haan 0-1
Jaap Rietveld Daan de Lange 1-0
Ruut Keijzer Rob Ansink 1-0
Hans Looman Martha van den Berg 1-0
Jos Kraay San Kumar 1-0
Jos Hillebrand Wouter van Kooten 1-0
Meindert Hofman Tom Kooij 1-0
Jacques Koolstra Mick Vaassen 0-1
Jan Koolstra Jaap de Kreek 1/2
Ton van der Eyden Pieter Kok 0-1
Maarten Berg Henk Plantfeber 0-1
Alfred Vellekoop David Kips 0-1
Gerard Diependaal Ad Mank 1-0
Raf Tjong-Akiet Harrie Boom 0-1
Ric Wieringa Mustafa Kemal Güler 0-1
Roland Wastiaux Rudolf van Velden 0-1
Henk Enserink Ramon Kok 0-1
RONDE 2 dd:6-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Aeron Yung Daan de Lange 1/2
Jos Kraay Ton de Steenwinkel 1-0
Meindert Hofman Dicky Hamming 1-0
Rob Ansink San Kumar 1-0
Martha van den Berg Jaap Rietveld 1/2
Wouter van Kooten Hans Looman 1-0
Jos Hillebrand Ruut Keijzer 1-0
Mick Vaassen Pieter Kok 0-1
David Kips Jan Koolstra 1-0
Tom Kooij Jaap de Kreek 0-1
Henk Plantfeber Jacques Koolstra 1-0
Ton van der Eyden Maarten Berg 1-0
Henk Enserink Gerard Diependaal 0-1
Harrie Boom Alfred Vellekoop 1-0
Mustafa Kemal Güler Raf Tjong-Akiet 0-1
Ramon Kok Rudolf van Velden 1-0
Roland Wastiaux Ric Wieringa 1-0
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 3 dd:13-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Aeron Yung Jos Kraay 0-1
Jaap Rietveld Rob Ansink 1-0
Ton de Steenwinkel Carin Giesen 1-0
Daan de Lange Mick Vaassen 0-1
Dicky Hamming Peter Stolp 0-1
Peter de Haan Hans Looman 1/2
Jan Koolstra Wouter van Kooten 1-0
Jaap de Kreek Meindert Hofman 1-0
Pieter Kok Tom Kooij 1-0
Eugen Merkul Henk Plantfeber 1-0
Harrie Boom David Kips 1/2
Jacques Koolstra Ton van der Eyden 1-0
Harold van der Laan Frank Steensma 0-1
Alfred Vellekoop André van Rijn 1-0
Raf Tjong-Akiet Roland Wastiaux 1-0
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 4 dd:13-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Carin Giesen Jos Kraay 0-1
Meindert Hofman Ton de Steenwinkel 1-0
Rob Ansink Aeron Yung 0-1
Daan de Lange Peter Stolp 0-1
Dicky Hamming Jaap Rietveld 0-1
Hans Looman Jaap de Kreek 0-1
Peter de Haan Jan Koolstra 1/2
Wouter van Kooten Mick Vaassen 0-1
Tom Kooij Eugen Merkul 0-1
David Kips Jacques Koolstra 0-1
Henk Plantfeber Harrie Boom 1-0
Harold van der Laan Ton van der Eyden 0-1
Frank Steensma Alfred Vellekoop 0-1
André van Rijn Raf Tjong-Akiet 0-1
Ad Mank Roland Wastiaux 1/2
RONDE 5 dd:20-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Ric Wieringa(R) 1/2
Pieter Kok victor.bartman 1-0
Jos Kraay Michael Jay 0-1
Ton de Steenwinkel Jaap Rietveld 1/2
Aeron Yung Dicky Hamming 1-0
Rob Ansink Daan de Lange 1-0
Mick Vaassen Carin Giesen 1-0
Peter Stolp Hans Looman 1/2
Eugen Merkul Meindert Hofman 1/2
Jacques Koolstra Wouter van Kooten 1-0
Ruut Keijzer Jan Koolstra 1-0
Frank Steensma Henk Plantfeber 1-0
Ton van der Eyden Ad Mank 0-1
Rudolf van Velden Rob van Slooten 1-0
Raymond Dernier Henk Enserink 0-1
RONDE 6 dd:20-6-2019
Cor Bergveld(X) xte
Johan Metz(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Frans Kerkhoff(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Mart Ran(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Ric Wieringa(R) 1/2
Ad Mank(R) 1/2
victor.bartman Jacques Koolstra 0-1
Jaap Rietveld Jos Kraay 0-1
Michael Jay Aeron Yung 0-1
Daan de Lange Ton de Steenwinkel 0-1
Peter Stolp Rob Ansink 1-0
Dicky Hamming Pieter Kok 0-1
Jan Koolstra Carin Giesen 1-0
Hans Looman Eugen Merkul 0-1
Ruut Keijzer Meindert Hofman 0-1
Mick Vaassen Henk Plantfeber 0-1
Wouter van Kooten Frank Steensma 1-0
Rob van Slooten Henk Enserink 1/2
Rudolf van Velden Raymond Dernier 1-0
RONDE 7 dd:27-6-2019
Jos Kraay Rob Ansink 1-0
Aeron Yung Martha van den Berg 1-0
Ton de Steenwinkel Dicky Hamming 1-0
Meindert Hofman Jaap Rietveld 1-0
Jaap de Kreek Peter Stolp 0-1
Carin Giesen Pieter Kok 0-1
Jacques Koolstra Hans Looman 1-0
Cor Bergveld Wouter van Kooten 1-0
Robert Schalekamp Mick Vaassen 1-0
Henk Plantfeber Ruut Keijzer 1-0
Eugen Merkul Jan Koolstra 0-1
David Kips Tom Kooij 1-0
Harrie Boom Ton van der Eyden 1/2
Frank Steensma Raf Tjong-Akiet 1/2
Alfred Vellekoop Marcel Kusse 1-0
Constantijn Dekker Rob van Slooten 1-0
Roland Wastiaux André van Rijn 1-0
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 8 dd:27-6-2019
Daan de Lange Jos Kraay 0-1
Meindert Hofman Aeron Yung 1-0
Rob Ansink Ton de Steenwinkel 1-0
Jaap Rietveld Peter Stolp 0-1
Martha van den Berg Mick Vaassen 0-1
Jaap de Kreek Dicky Hamming 1-0
Carin Giesen Ruut Keijzer 0-1
Pieter Kok Hans Looman 1/2
Wouter van Kooten Eugen Merkul 1/2
Jan Koolstra Robert Schalekamp 1-0
Jacques Koolstra Cor Bergveld 1-0
Tom Kooij Ton van der Eyden 0-1
Ad Mank Alfred Vellekoop 1-0
Rob van Slooten Harrie Boom 1/2
Raf Tjong-Akiet Marcel Kusse 0-1
André van Rijn Constantijn Dekker 1-0
Johan Metz Roland Wastiaux 1-0
Frank Steensma David Kips 1-0
Henk Plantfeber(3) 1/2
RONDE 9 dd:4-7-2019
Ton de Steenwinkel(R) 1/2
Rob Ansink Meindert Hofman 1-0
Peter Stolp Martha van den Berg 1-0
Michael Jay Jaap Rietveld 0-1
Dicky Hamming Daan de Lange 1-0
Hans Looman Carin Giesen 1-0
Pieter Kok Wouter van Kooten 0-1
Mick Vaassen Jan Koolstra 1/2
Cor Bergveld Jaap de Kreek 0-1
Henk Plantfeber Tom Kooij 1-0
Ton van der Eyden Frank Steensma 0-1
Raf Tjong-Akiet Rob van Slooten 0-1
Constantijn Dekker Roland Wastiaux 0-1
RONDE 10 dd:4-7-2019
Ton de Steenwinkel(R) 1/2
Mick Vaassen(B) 1/2
Dicky Hamming Rob Ansink 0-1
Peter Stolp Michael Jay 1-0
Jaap Rietveld Hans Looman 1/2
Martha van den Berg Meindert Hofman 0-1
Wouter van Kooten Carin Giesen 1-0
Jan Koolstra Pieter Kok 1/2
Jaap de Kreek Henk Plantfeber 0-1
Ton van der Eyden Cor Bergveld 0-1
Constantijn Dekker Raf Tjong-Akiet 1/2
Tom Kooij Frank Steensma 0-1
Roland Wastiaux Rob van Slooten 1-0
RONDE 11 dd:11-7-2019
rutger.v.heijningen Rob Ansink 0-1
Hans Looman Ton de Steenwinkel 1/2
Meindert Hofman Jos Kraay 1-0
Mick Vaassen Peter Stolp 1/2
Wouter van Kooten Jaap Rietveld 0-1
Henk Plantfeber Dicky Hamming 1-0
Cor Bergveld Martha van den Berg 1-0
Pieter Kok Daan de Lange 1-0
Eugen Merkul Jaap de Kreek 1/2
Frank Steensma Ad Mank 1/2
David Kips Raymond Altman 0-1
Harrie Boom Tom Kooij 1-0
Ton van der Eyden Marcel Kusse 0-1
Rob van Slooten Ron van Leeuwen 0-1
André van Rijn Rudolf van Velden 0-1
RONDE 12 dd:11-7-2019
Daan de Lange rutger.v.heijningen 0-1
Ton de Steenwinkel Peter Stolp 0-1
Rob Ansink Hans Looman 0-1
Jos Kraay Dicky Hamming 1-0
Jaap Rietveld Mick Vaassen 0-1
Pieter Kok Meindert Hofman 1/2
Martha van den Berg Jaap de Kreek 0-1
Henk Plantfeber Wouter van Kooten 1-0
Eugen Merkul Cor Bergveld 1-0
Raymond Altman Frank Steensma 0-1
Tom Kooij Rob van Slooten 0-1
Marcel Kusse Harrie Boom 1/2
David Kips André van Rijn 0-1
Ton van der Eyden Frans Kerkhoff 1-0
Ad Mank Ron van Leeuwen 1-0
Rudolf van Velden Bram van der Vegt 1-0
RONDE 13 dd:18-7-2019
Dick van der Eijk Roger Mehra 0-1
Mick Vaassen Ton de Steenwinkel 1-0
Michael Jay Rob Ansink 0-1
Peter Stolp Jos Kraay 0-1
Hans Looman Aeron Yung 1/2
Jaap Rietveld Pieter Kok 0-1
Meindert Hofman Henk Plantfeber 0-1
Dicky Hamming Frank Steensma 0-1
Martha van den Berg Ton van der Eyden 0-1
Jaap de Kreek Daan de Lange 1-0
Robert Schalekamp Eugen Merkul 1-0
Harrie Boom Peter de Haan 1-0
Rudolf van Velden Tom Kooij 1-0
Raf Tjong-Akiet David Kips 1-0
Rob van Slooten Mart Ran 1-0
André van Rijn Ad Mank 0-1
Alfred Vellekoop Constantijn Dekker 0-1
Tim van Daalen Roland Wastiaux 0-1
Frans Kerkhoff Ric Wieringa 0-1
RONDE 14 dd:18-7-2019
Rob Ansink Victor Sans 0-1
Constantijn Dekker roger.mehra 1/2
Jos Kraay Hans Looman 1/2
Ton de Steenwinkel Michael Jay 1-0
Peter Stolp Meindert Hofman 0-1
Aeron Yung Jaap Rietveld 0-1
Mick Vaassen Dicky Hamming 1-0
Daan de Lange Martha van den Berg 1/2
Jaap de Kreek Pieter Kok 1-0
Henk Plantfeber Peter de Haan 1-0
Frank Steensma Eugen Merkul 1-0
Harrie Boom Robert Schalekamp 1-0
Rob van Slooten Ton van der Eyden 1-0
Ad Mank Tom Kooij 1-0
Frans Kerkhoff David Kips 0-1
Alfred Vellekoop Raf Tjong-Akiet 0-1
Tim van Daalen André van Rijn 0-1
Mart Ran Roland Wastiaux 1/2
Ric Wieringa Rudolf van Velden 0-1
Ron van Leeuwen Dick van der Eijk 0-1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.