Zomercompetitie 2018 negende avond

Tom Kooij en Ton de Steenwinkel zijn de leiders in de zomercompetitie.

Stand na ronde 18
    pnt (aanw) begin rat intra + GDRB       pnt (aanw) begin rat intra + GDRB
1 Tom Kooij 27 (18) 13½ 1348 13½ 0 (—–)     30 Jan Fikkens 16½ (18) 13 1376 0 (—–)
2 Ton de Steenwinkel 27 (16) 19½ 1047 0 (—–)     31 Henk Plantfeber 15½ (18) 1551 7 0 (—–)
3 Jaap Rietveld 26 (18) 17½ 1177 0 (—–)     32 Ruut Keijzer 15 ( 2) 14 1327 1 0 (—–)
4 Rob Ansink 25½ (18) 19½ 1075 6 0 (—–)     33 Frank Steensma 14½ (10) 8 1570 2 (-D–X)
5 Tonny Wagenaar 25 (16) 12½ 1378 12½ 0 (—–)     34 Ton van der Eyden 14½ (18) 9 1534 0 (—–)
6 Hans Looman 25 (18) 14 1320 9 2 (—-X)     35 Geert Renkema 14½ (16) 12 1402 0 (—–)
7 Meindert Hofman 24 (18) 14 1328 8 2 (—-X)     36 Jan Koolstra 13½ ( 6) 10½ 1475 ½ (–R–)
8 Carin Giesen 23½ (10) 18½ 1142 5 0 (—–)     37 Michaël Klaversteijn 13½ ( 2) 13 1360 ½ 0 (—–)
9 Jos Kraay 23½ (14) 17 1210 0 (—–)     38 Peter Stolp 13½ (14) 10 1500 0 (—–)
10 Michael Jay 23½ (14) 19½ 901 4 0 (—–)     39 Jacques Koolstra 13 ( 4) 10½ 1472 2 ½ (–R–)
11 Martha van den Berg 23 (18) 19½ 995 0 (—–)     40 David Kips 12½ ( 7) 1584 5 0 (—–)
12 Tim van Daalen 22½ (18) 1593 13 2 (—-X)     41 Frans Kerkhoff 12½ ( 8) 1561 4 0 (—–)
13 Peter de Haan 22½ (10) 15 1290 0 (—–)     42 Pieter Kok 12½ (13) 1559 ½ (-D—)
14 Dicky Hamming 21½ (18) 19½ 811 2 0 (—–)     43 Henk Enserink 12 (10) 4 1727 6 2 (—-X)
15 Bram van der Vegt 21 (16) 9 1532 10 2 (—-X)     44 Ad Mank 12 (14) 5 1701 (G-R–)
16 Constantijn Dekker 20½ (16) 8 1566 10½ 2 (—-X)     45 Harrie Boom 11 ( 8) 7 1614 2 2 (—-X)
17 Wouter van Kooten 20 (12) 16 1245 4 0 (—–)     46 André van Rijn 10½ ( 8) 8 1580 0 (-D—)
18 Johan Metz 19½ (15) 1559 9 2 (—-X)     47 Marcel Kusse 10 ( 9) 1635 2 (–R-X)
19 Eugen Merkul 19 (16) 13 1360 4 2 (—-X)     48 Roland Wastiaux (10) 2 1811 0 (G—-)
20 Roald Vos 18½ ( 6) 15 1286 0 (—–)     49 Alfred Vellekoop ( 5) 1583 2 0 (—–)
21 Raymond Altman 18½ (11) 12½ 1397 4 2 (—-X)     50 Ric Wieringa (10) 6 1662 2 (–R-X)
22 Willem Alpherts 18 (14) 8 1582 10 0 (—–)     51 Mart Ran 9 ( 6) 6 1651 3 0 (—–)
23 Cor Bergveld 18 (12) 10½ 1461 3 (-D–X)     52 Raymond Dernier ( 4) 1668 3 0 (—–)
24 Mick Vaassen 18 (16) 10½ 1472 0 (—–)     53 Raf Tjong-Akiet ( 8) 1679 3 0 (—–)
25 Robert Schalekamp 17½ (12) 11 1447 2 (-D–X)     54 Ramon Kok 8 ( 3) 6 1647 2 0 (—–)
26 Jaap de Kreek 17½ (10) 11 1456 1 (-D—)     55 Ron van Leeuwen ( 4) 1674 2 0 (—–)
27 Rob van Slooten 16½ (14) 1549 8 0 (—–)     56 Dick van der Eijk 7 ( 8) 0 1911 7 0 (—–)
28 Adrian Besseling 16½ ( 4) 14½ 1300 1 1 (—-X)     57 Eric Junge ( 2) 1806 0 0 (—–)
29 Jos Hillebrand 16½ ( 8) 13½ 1353 3 0 (—–)                      
RONDE 1 dd:7-6-2018
Raymond Altman(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Henk Enserink(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Ad Mank(R) 1/2
Eugen Merkul(X) xte
Johan Metz(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Frank Steensma(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Dicky Hamming Ton de Steenwinkel 0-1
Martha van den Berg Jos Kraay 1/2
Ruut Keijzer Rob Ansink 0-1
Carin Giesen Peter de Haan 1-0
Wouter van Kooten Jaap Rietveld 1/2
Tom Kooij Jan Fikkens 1-0
Jan Koolstra Tonny Wagenaar 0-1
Geert Renkema Ton van der Eyden 0-1
Mick Vaassen Jacques Koolstra 0-1
Henk Plantfeber André van Rijn 0-1
Willem Alpherts Pieter Kok 1-0
Frans Kerkhoff Alfred Vellekoop 1-0
David Kips Mart Ran 1-0
Raf Tjong-Akiet Roland Wastiaux 1/2
Marcel Kusse(R) 1/2
RONDE 2 dd:7-6-2018
Raymond Altman(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Henk Enserink(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Ad Mank(R) 1/2
Eugen Merkul(X) xte
Johan Metz(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Frank Steensma(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Ton de Steenwinkel Rob Ansink 0-1
Carin Giesen Martha van den Berg 1-0
Jaap Rietveld Dicky Hamming 1-0
Jos Kraay Peter de Haan 0-1
Ruut Keijzer Wouter van Kooten 1-0
Jacques Koolstra Tom Kooij 1-0
Tonny Wagenaar Jan Fikkens 1-0
Jan Koolstra Geert Renkema 1-0
Ton van der Eyden Mick Vaassen 0-1
André van Rijn Frans Kerkhoff 1/2
David Kips Willem Alpherts 1-0
Pieter Kok Henk Plantfeber 1-0
Alfred Vellekoop Marcel Kusse 0-1
Mart Ran Raf Tjong-Akiet 1-0
Roland Wastiaux Eric Junge 1-0
RONDE 3 dd:14-6-2018
Henk Enserink(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Johan Metz(X) xte
Ric Wieringa(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Raymond Altman(X) xte
Eugen Merkul(X) xte
Adrian Besseling(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Roland Wastiaux jos.vd.kaap 0-1
Peter Stolp Rob van Slooten 1/2
Roald Vos Carin Giesen 1/2
Rob Ansink Martha van den Berg 0-1
Tonny Wagenaar Ton de Steenwinkel 1-0
Dicky Hamming Wouter van Kooten 0-1
Jos Kraay Jaap Rietveld 1-0
Peter de Haan Tom Kooij 1-0
Jan Fikkens Jos Hillebrand 0-1
Michaël Klaversteijn Pieter Kok 0-1
Geert Renkema Frank Steensma 0-1
Mick Vaassen Raf Tjong-Akiet 1-0
André van Rijn Ton van der Eyden 1/2
Ron van Leeuwen David Kips 1-0
Henk Plantfeber Ramon Kok 0-1
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 4 dd:14-6-2018
Henk Enserink(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Johan Metz(X) xte
Ric Wieringa(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Raymond Altman(X) xte
Eugen Merkul(X) xte
Adrian Besseling(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
jos.vd.kaap Ad Mank 1-0
Mick Vaassen Peter Stolp 1-0
Rob Ansink Dicky Hamming 0-1
Jaap Rietveld Carin Giesen 1/2
Martha van den Berg Ton de Steenwinkel 0-1
Tom Kooij Jos Kraay 1-0
Wouter van Kooten Roald Vos 0-1
Peter de Haan Jos Hillebrand 1-0
Michaël Klaversteijn Tonny Wagenaar 1/2
Jan Fikkens David Kips 0-1
Raf Tjong-Akiet Geert Renkema 1-0
Ton van der Eyden Roland Wastiaux 0-1
Rob van Slooten Henk Plantfeber 1-0
Pieter Kok(3) 1/2
André van Rijn(3) 0-1
Frank Steensma(3) 1-0
RONDE 5 dd:21-6-2018
Carin Giesen Michael Jay 0-1
Ton de Steenwinkel Jos Kraay 0-1
Roald Vos Rob Ansink 1-0
Dicky Hamming Martha van den Berg 0-1
Hans Looman Jaap Rietveld 1/2
Eugen Merkul Wouter van Kooten 1-0
Cor Bergveld Meindert Hofman 1/2
Adrian Besseling Bram van der Vegt 0-1
Tom Kooij Mick Vaassen 1-0
Robert Schalekamp Jan Fikkens 1-0
Geert Renkema Rob van Slooten 1/2
Jaap de Kreek Ton van der Eyden 1/2
Peter Stolp Tim van Daalen 0-1
Marcel Kusse Raymond Dernier 1/2
Henk Plantfeber Henk Enserink 0-1
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 6 dd:21-6-2018
Cor Bergveld(3) 1-0
Jaap de Kreek(3) 1-0
Robert Schalekamp(3) 0-1
Martha van den Berg Wouter van Kooten 1/2
Rob Ansink Carin Giesen 0-1
Ton de Steenwinkel Meindert Hofman 1/2
Michael Jay Roald Vos 1/2
Jaap Rietveld Tom Kooij 0-1
Jos Kraay Eugen Merkul 1-0
Adrian Besseling Hans Looman 1-0
Jan Fikkens Mick Vaassen 1-0
Bram van der Vegt Geert Renkema 1-0
Pieter Kok Ton van der Eyden 1/2
Tim van Daalen Johan Metz 1-0
Rob van Slooten Henk Enserink 0-1
Ad Mank Peter Stolp 1-0
Raymond Dernier Henk Plantfeber 1/2
Dicky Hamming Marcel Kusse 1-0
RONDE 7 dd:28-6-2018
Carin Giesen Dicky Hamming 1-0
Michael Jay Martha van den Berg 1/2
Jaap Rietveld Rob Ansink 1-0
Meindert Hofman Peter de Haan 0-1
Tom Kooij Hans Looman 1-0
Tonny Wagenaar Eugen Merkul 1-0
Jos Hillebrand Raymond Altman 1-0
Jan Fikkens Cor Bergveld 0-1
Mick Vaassen Bram van der Vegt 0-1
Jacques Koolstra Jaap de Kreek 0-1
Ton van der Eyden Tim van Daalen 0-1
David Kips Pieter Kok 1-0
Johan Metz Rob van Slooten 1-0
Peter Stolp Constantijn Dekker 0-1
Marcel Kusse Harrie Boom 0-1
Willem Alpherts Henk Plantfeber 1-0
Henk Enserink Raf Tjong-Akiet 1-0
Roland Wastiaux Ric Wieringa 1-0
RONDE 8 dd:28-6-2018
Jacques Koolstra(R) 1/2
Tom Kooij Carin Giesen 1-0
Martha van den Berg Jaap Rietveld 0-1
Rob Ansink Michael Jay 1-0
Peter de Haan Dicky Hamming 1-0
Hans Looman Tonny Wagenaar 0-1
Eugen Merkul Meindert Hofman 0-1
Jos Hillebrand Cor Bergveld 0-1
Raymond Altman Jan Fikkens 1-0
Bram van der Vegt Jaap de Kreek 1/2
Tim van Daalen Mick Vaassen 1-0
Pieter Kok Geert Renkema 1-0
Ton van der Eyden Johan Metz 0-1
Constantijn Dekker Rob van Slooten 1/2
Harrie Boom Peter Stolp 1-0
Henk Enserink Willem Alpherts 1-0
Henk Plantfeber Roland Wastiaux 0-1
Raf Tjong-Akiet Ric Wieringa 1/2
RONDE 9 dd:5-7-2018
Ric Wieringa(R) 1/2
Carin Giesen Ton de Steenwinkel 0-1
Peter de Haan Martha van den Berg 1-0
Rob Ansink Tom Kooij 0-1
Jaap Rietveld Michael Jay 1-0
Dicky Hamming Tonny Wagenaar 0-1
Meindert Hofman Hans Looman 0-1
Cor Bergveld Eugen Merkul 1-0
Bram van der Vegt Jos Hillebrand 1-0
Jan Fikkens Tim van Daalen 0-1
Geert Renkema Mick Vaassen 0-1
Constantijn Dekker Ton van der Eyden 1-0
Rob van Slooten André van Rijn 1/2
Peter Stolp Henk Enserink 0-1
Frans Kerkhoff Willem Alpherts 1-0
Alfred Vellekoop Henk Plantfeber 1-0
RONDE 10 dd:5-7-2018
Tonny Wagenaar Carin Giesen 1-0
Ton de Steenwinkel Jaap Rietveld 1/2
Martha van den Berg Tom Kooij 0-1
Meindert Hofman Rob Ansink 0-1
Michael Jay Dicky Hamming 1-0
Hans Looman Peter de Haan 1-0
Cor Bergveld Bram van der Vegt 0-1
Eugen Merkul Raymond Altman 1/2
Jos Hillebrand Tim van Daalen 0-1
Mick Vaassen Constantijn Dekker 0-1
Geert Renkema Jan Fikkens 1-0
Rob van Slooten Pieter Kok 1-0
Ton van der Eyden Frans Kerkhoff 1-0
Henk Enserink André van Rijn 1-0
Willem Alpherts Peter Stolp 1-0
Ric Wieringa Henk Plantfeber 1-0
Raf Tjong-Akiet Alfred Vellekoop 1-0
RONDE 11 dd:12-7-2018
Jaap Rietveld Meindert Hofman 0-1
Michael Jay Ton de Steenwinkel 1/2
Rob Ansink Jos Kraay 0-1
Tonny Wagenaar Martha van den Berg 1-0
Tom Kooij Eugen Merkul 0-1
Dicky Hamming Mick Vaassen 0-1
Tim van Daalen Hans Looman 1-0
Wouter van Kooten Rob van Slooten 0-1
Robert Schalekamp Geert Renkema 1-0
Jaap de Kreek Johan Metz 1-0
Jan Fikkens Ton van der Eyden 1-0
Pieter Kok Constantijn Dekker 0-1
Frank Steensma Jan Koolstra 1-0
Frans Kerkhoff Peter Stolp 0-1
André van Rijn Willem Alpherts 0-1
Henk Plantfeber Mart Ran 1/2
Ad Mank Ron van Leeuwen 1-0
Ramon Kok Dick van der Eijk 0-1
RONDE 12 dd:12-7-2018
Jan Koolstra(R) 1/2
Ton de Steenwinkel Tom Kooij 0-1
Jaap Rietveld Tonny Wagenaar 0-1
Hans Looman Rob Ansink 1-0
Jos Kraay Michael Jay 1-0
Martha van den Berg Eugen Merkul 0-1
Meindert Hofman Dicky Hamming 1-0
Wouter van Kooten Tim van Daalen 1-0
Mick Vaassen Robert Schalekamp 0-1
Constantijn Dekker Jaap de Kreek 1-0
Rob van Slooten Jan Fikkens 1/2
Willem Alpherts Geert Renkema 1-0
Johan Metz Pieter Kok 1-0
Peter Stolp Ton van der Eyden 1/2
André van Rijn Frank Steensma 0-1
Ramon Kok Frans Kerkhoff 1-0
Henk Plantfeber Ad Mank 1/2
Ron van Leeuwen Raf Tjong-Akiet 1-0
Mart Ran Dick van der Eijk 0-1
RONDE 13 dd:19-7-2018
Hans Looman Ton de Steenwinkel 1/2
Peter de Haan Jaap Rietveld 1/2
Rob Ansink Tonny Wagenaar 0-1
Michael Jay Tom Kooij 0-1
Meindert Hofman Martha van den Berg 1-0
Dicky Hamming Jos Kraay 0-1
Bram van der Vegt Wouter van Kooten 0-1
Eugen Merkul Roald Vos 1/2
Tim van Daalen Cor Bergveld 1-0
Raymond Altman Robert Schalekamp 1/2
Jan Fikkens Constantijn Dekker 0-1
Jaap de Kreek Mick Vaassen 1/2
Johan Metz Jos Hillebrand 1-0
Frank Steensma Willem Alpherts 0-1
Ton van der Eyden Jan Koolstra 1/2
Peter Stolp David Kips 0-1
Harrie Boom Henk Plantfeber 0-1
Ad Mank Marcel Kusse 1-0
Ric Wieringa Raymond Dernier 0-1
Dick van der Eijk Roland Wastiaux 1-0
RONDE 14 dd:19-7-2018
Ton de Steenwinkel Peter de Haan 0-1
Eugen Merkul Jaap Rietveld 0-1
Tom Kooij Dicky Hamming 1-0
Tonny Wagenaar Jos Kraay 1-0
Wouter van Kooten Rob Ansink 0-1
Michael Jay Meindert Hofman 1/2
Martha van den Berg Hans Looman 0-1
Roald Vos Tim van Daalen 0-1
Constantijn Dekker Cor Bergveld 0-1
Robert Schalekamp Bram van der Vegt 0-1
Mick Vaassen Raymond Altman 0-1
Jos Hillebrand Jaap de Kreek 1-0
Willem Alpherts Jan Fikkens 1-0
Geert Renkema Johan Metz 0-1
Ton van der Eyden Frank Steensma 0-1
Jan Koolstra David Kips 1-0
Henk Plantfeber Peter Stolp 1-0
Raymond Dernier Harrie Boom 1-0
Roland Wastiaux Ron van Leeuwen 1-0
Alfred Vellekoop Ric Wieringa 1-0
Dick van der Eijk Eric Junge 1-0
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 15 dd:26-7-2018
Ad Mank(R) 1/2
Jaap Rietveld Bram van der Vegt 0-1
Tonny Wagenaar Tom Kooij 0-1
Tim van Daalen Ton de Steenwinkel 1-0
Rob Ansink Eugen Merkul 1-0
Jos Kraay Meindert Hofman 0-1
Hans Looman Michael Jay 1-0
Constantijn Dekker Martha van den Berg 1-0
Dicky Hamming Jan Fikkens 0-1
Johan Metz Willem Alpherts 1-0
Henk Plantfeber Ton van der Eyden 1-0
Frank Steensma Rob van Slooten 1/2
Roland Wastiaux Geert Renkema 1-0
Peter Stolp Dick van der Eijk 1/2
RONDE 16 dd:26-7-2018
Meindert Hofman Tom Kooij 1/2
Tim van Daalen Rob Ansink 1-0
Jaap Rietveld Constantijn Dekker 0-1
Ton de Steenwinkel Eugen Merkul 1-0
Michael Jay Tonny Wagenaar 0-1
Jos Kraay Hans Looman 0-1
Bram van der Vegt Martha van den Berg 1-0
Willem Alpherts Dicky Hamming 1-0
Jan Fikkens Johan Metz 0-1
Frank Steensma Henk Plantfeber 0-1
Rob van Slooten Ton van der Eyden 1-0
Geert Renkema Peter Stolp 0-1
Pieter Kok Roland Wastiaux 0-1
Dick van der Eijk Ad Mank 1-0
RONDE 17 dd:2-8-2018
Tom Kooij Tim van Daalen 0-1
Wouter van Kooten Ton de Steenwinkel 0-1
Rob Ansink Bram van der Vegt 0-1
Tonny Wagenaar Meindert Hofman 0-1
Johan Metz Jaap Rietveld 1-0
Constantijn Dekker Jos Kraay 1-0
Raymond Altman Michael Jay 1-0
Hans Looman Dicky Hamming 1-0
Martha van den Berg Robert Schalekamp 0-1
Jaap de Kreek Jan Fikkens 1-0
Ton van der Eyden Willem Alpherts 0-1
Rob van Slooten Mick Vaassen 0-1
Henk Plantfeber Geert Renkema 1/2
Frans Kerkhoff Pieter Kok 1-0
Marcel Kusse Mart Ran 1/2
Ric Wieringa Dick van der Eijk 1/2
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 18 dd:2-8-2018
Ton de Steenwinkel Bram van der Vegt 1/2
Tom Kooij Wouter van Kooten 1-0
Constantijn Dekker Rob Ansink 1-0
Tim van Daalen Tonny Wagenaar 1-0
Raymond Altman Jaap Rietveld 0-1
Robert Schalekamp Hans Looman 0-1
Meindert Hofman Johan Metz 0-1
Jos Kraay Willem Alpherts 0-1
Mick Vaassen Michael Jay 1-0
Martha van den Berg Jaap de Kreek 0-1
Dicky Hamming Rob van Slooten 0-1
Jan Fikkens Henk Plantfeber 0-1
Geert Renkema Frans Kerkhoff 1/2
Pieter Kok Dick van der Eijk 0-1
Ton van der Eyden Ad Mank 1-0
Mart Ran Ric Wieringa 1-0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.