Voorjaarscompetitie 2018 zestiende ronde

Het vierde team sloot af met een overwinning. Het moet nog blijken of het genoeg is voor promotie.
Intern versloeg Roland Wastiaus Henk Enserink en heeft nu een half puntje voor op zijn naaste belagers.
In de B-groep zijn Johan Metz en Jacques Koolstra vrijwel zeker van kampioenschap respectievelijk promotie.

Uitslagen groep A ronde 16
Wit Zwart Uitslag
Henk Enserink Roland Wastiaux 0-1
Ad Mank Ramon Kok 1/2
Alfred Vellekoop Rudolf van Velden 1/2
Raf Tjong-Akiet David Kips 1/2
Ton van der Eyden Bram van der Vegt 1/2
Pieter Kok Jan Koolstra 1-0
Harold van der Laan Harrie Boom 1/2
Rob van Slooten Raymond Dernier 1/2
Raymond Altman extern
Uitslagen groep B ronde 16
Wit Zwart Uitslag
Johan Metz Adrian Besseling 1-0
Jacques Koolstra Geert Renkema 1-0
Wouter van Kooten Mick Vaassen 1-0
Meindert Hofman Michael Jay 1-0
Roald Vos Martha van den Berg 1-0
Hans Looman Eugen Merkul 1/2
Jaap Rietveld Rob Ansink 0-1
Tom Kooij Dicky Hamming 1-0
Peter de Haan Tonny Wagenaar 1-0
Tessel Vooijs Jos Kraay 0-1
Cor Bergveld extern
Jan Fikkens extern
Jos Hillebrand extern
Ruut Keijzer extern
André van Rijn(R) 1/2


Stand groep A na ronde 16 (17 mei 2018)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Roland Wastiaux 10½ (10) 7,0 1886 0 (—-) (3) (3)
2 Willem Alpherts 10 (11) 6,4 1762 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
3 Ramon Kok 10 (13) 8,0 1725 0 (—-) 0 (0) (3)
4 Henk Enserink 7 (11) 5,6 1750 0 (—-) (3) 1 (2)
5 Ric Wieringa 9 ( 9) 5,3 1678 0 (—-) (3) 2 (4)
6 Constantijn Dekker (10) 5,5 1651 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
7 Ad Mank 6 (11) 5,6 1684 ½ (–R-) 0 (0) 2 (4)
8 Alfred Vellekoop (14) 3,6 1695 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
9 Harold van der Laan 8 (11) 4,8 1655 0 (—-) 1 (2) (3)
10 Harrie Boom 8 6 (12) 6,3 1569 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
11 Frank Steensma 8 6 (12) 4,6 1636 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
12 Vincent van den Eijnde 4 ( 5) 4,1 1909 0 (—-) (3) 2 (8)
13 Rudolf van Velden 6 (13) 9,8 1590 0 (—-) (3) 0 (0)
14 Pieter Kok 6 (13) 5,3 1529 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
15 Rob van Slooten (12) 6,5 1512 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
16 Raymond Dernier 5 (11) 6,4 1575 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
17 Ron van Leeuwen 7 ( 7) 3,5 1785 0 (—-) ½ (1) 2 (8)
18 Mart Ran 7 4 ( 7) 3,7 1674 0 (—-) 1 (2) 2 (7)
19 Tim van Daalen 7 4 ( 7) 1,5 1784 0 (—-) 1 (2) 2 (7)
20 David Kips 7 6 (14) 8,1 1508 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
21 Ton van der Eyden 7 (13) 5,5 1521 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
22 Raf Tjong-Akiet (14) 9,9 1487 ½ (–R-) 0 (0) ½ (1)
23 Jan Koolstra 5 (13) 3,8 1494 0 (—-) 0 (0) (3)
24 Robert Schalekamp 4 (11) 4,7 1458 0 (—-) 2 (4) ½ (1)
25 Frans Kerkhoff 6 3 ( 7) 3,4 1534 0 (—-) 1 (2) 2 (7)
26 Bram van der Vegt 6 5 (14) 6,7 1453 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
27 Raymond Altman 6 3 (10) 2,9 1421 0 (—-) 2 (4) 1 (2)
28 Gerard Diependaal ( 9) 3,7 1487 0 (—-) 0 (0) 2 (7)


Stand groep B na ronde 16 (17 mei 2018)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Johan Metz 12½ 11 (13) 9,2 1676 0 (—-) (3) 0 (0)
2 Jacques Koolstra 11 (11) 6,7 1623 ½ (–R-) 0 (0) 2 (4)
3 André van Rijn 10 (10) 7,0 1593 ½ (–R-) 0 (0) 2 (5)
4 Cor Bergveld 9 6 (10) 6,0 1499 0 (—-) 2 (4) 1 (2)
5 Jos Kraay 9 (11) 7,1 1214 ½ (–R-) 0 (0) 2 (4)
6 Jan Fikkens 9 7 (12) 6,2 1389 0 (—-) 2 (4) 0 (0)
7 Meindert Hofman 9 9 (16) 9,4 1310 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
8 Ruut Keijzer ( 8) 2,5 1530 0 (—-) 1 (2) 2 (6)
9 Jos Hillebrand (10) 4,4 1388 0 (—-) 2 (4) 1 (2)
10 Jaap de Kreek 6 (11) 7,3 1395 ½ (–R-) 1 (2) 1 (2)
11 Eugen Merkul (12) 7,4 1337 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
12 Tonny Wagenaar (14) 6,7 1393 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
13 Hans Looman (14) 8,6 1262 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
14 Roald Vos 8 (15) 6,9 1307 ½ (–R-) 0 (0) 0 (0)
15 Geert Renkema (16) 8,7 1386 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
16 Mick Vaassen 8 6 (12) 7,1 1383 0 (—-) (3) ½ (1)
17 Wouter van Kooten 8 8 (16) 9,2 1237 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
18 Michaël Klaversteijn 5 ( 9) 4,3 1396 ½ (–R-) 0 (0) 2 (6)
19 Tom Kooij (11) 7,8 1209 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
20 Adrian Besseling 7 5 ( 9) 4,2 1364 0 (—-) 0 (0) 2 (7)
21 Peter de Haan ( 7) 4,5 1265 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
22 Carin Giesen (10) 4,0 1194 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
23 Rob Ansink 4 (14) 4,8 1048 1 (–R-) 0 (0) ½ (1)
24 Michael Jay 5 2 (10) 2,7 956 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
25 Pieter Schonagen ( 4) 1,6 1337 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
26 Ton de Steenwinkel 3 (13) 5,2 984 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
27 Henk Plantfeber 4 2 ( 3) 2,0 1547 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
28 Roberto Kok 4 2 ( 4) 1,9 1420 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
29 Martha van den Berg 4 4 (16) 3,7 1028 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
30 Jaap Rietveld 3 1 ( 3) 1,5 1083 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
31 Tessel Vooijs 2 0 ( 1) 0,4 800 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
32 Dicky Hamming (16) 1,3 778 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
Ratingstand groep A na ronde 16
Naam intra verw p-v
1 Alfred Vellekoop 3,6 3,9
2 Tim van Daalen 4 1,5 2,5
3 Frank Steensma 6 4,6 1,4
4 Jan Koolstra 5 3,8 1,2
5 Harold van der Laan 4,8 0,7
Ratingstand groep B na ronde 16
Naam intra verw p-v
1 Ruut Keijzer 2,5 3,0
2 Roald Vos 8 6,9 1,1
3 Pieter Schonagen 1,6 0,9
4 Carin Giesen 4,0 0,5
5 Michael Jay 3 2,7 0,3

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.