Najaarscompetitie 2019 veertiende ronde

Met nog twee ronden te gaan lijkt het steeds waarschijnlijker dat Raf Tjong-Akiet zijn eerste titel gaat binnenhalen. Onderaan ziet het er somber uit voor Ton van der Eyden, terwijl Robert Schalekamp, Ron van Leeuwen, Pieter Kok en David Kips ook aan draadje bungelen.
In de B-groep is Jacques ‘heen en weer’ Koolstra al zeker van promotie. Meindert Hofman en Jaap de Kreek hebben de beste papieren voor de andere twee plaatsen.

Uitslagen groep A ronde 14
Wit Zwart Uitslag
Frans Kerkhoff Raf Tjong-Akiet 1/2
Rudolf van Velden Henk Enserink 1-0
Constantijn Dekker Ric Wieringa 1/2
Ad Mank Ron van Leeuwen 1-0
Willem Alpherts Harrie Boom 1/2
Harold van der Laan Gerard Diependaal 1-0
Alfred Vellekoop Pieter Kok 1-0
Maarten Berg David Kips 1-0
Mick Vaassen Rob van Slooten 1/2
Ton van der Eyden Mart Ran 1/2
Robert Schalekamp extern
André van Rijn(R) 1/2
Uitslagen groep B ronde 14
Wit Zwart Uitslag
Francisco Hamlin Peter de Haan 0-1
Jacques Koolstra Jan Fikkens 1/2
Saumitra Dubey Jan Koolstra 1-0
Meindert Hofman Eugen Merkul 1-0
Ton de Steenwinkel Peter Stolp 1-0
Jos Hillebrand Jos Kraay 1-0
Rob Ansink Jaap Rietveld 1/2
Hans Looman Michael Jay 1/2
Carin Giesen Dicky Hamming 1-0
Ruut Keijzer Martha van den Berg 1-0
Daan de Lange Wouter van Kooten 0-1
Tom Kooij extern
Jaap de Kreek extern
Marcel Kusse extern


Stand groep A na ronde 14 (16 januari 2020)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Raf Tjong-Akiet 10½ (12) 6,9 1853 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
2 Rudolf van Velden ( 8) 4,5 1943 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
3 Frans Kerkhoff 9 ( 9) 3,8 1835 0 (—-) (3) 1 (2)
4 Constantijn Dekker 7 (11) 8,7 1732 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
5 Ric Wieringa 8 5 ( 8) 5,3 1690 0 (—-) (3) (3)
6 Johan Metz 8 ( 9) 4,2 1769 0 (—-) (3) 1 (2)
7 Henk Enserink 8 (11) 7,7 1691 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
8 Willem Alpherts 5 ( 9) 4,8 1678 0 (—-) 1 (2) (3)
9 Harold van der Laan 5 ( 9) 3,5 1702 0 (—-) (3) 1 (2)
10 Frank Steensma 5 ( 9) 3,7 1682 0 (—-) (3) 1 (2)
11 Ad Mank 6 (11) 7,2 1606 1 (–R-) 0 (0) ½ (1)
12 Harrie Boom 7 ( 9) 4,7 1586 0 (—-) 1 (2) (3)
13 Alfred Vellekoop 7 6 (12) 6,3 1566 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
14 Rob van Slooten (12) 5,5 1544 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
15 Gerard Diependaal (10) 4,3 1593 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
16 Mart Ran ( 8) 4,1 1568 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
17 Cor Bergveld 6 (11) 4,1 1499 0 (—-) ½ (1) 1 (2)
18 Mick Vaassen 6 (11) 2,7 1518 0 (—-) (3) 0 (0)
19 Robert Schalekamp (10) 2,7 1511 0 (—-) ½ (1) (3)
20 Ron van Leeuwen 5 3 ( 6) 3,0 1693 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
21 Pieter Kok 5 5 (14) 5,2 1456 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
22 David Kips 5 4 (12) 6,0 1441 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
23 Ton van der Eyden 4 ( 9) 5,5 1226 0 (—-) 1 (2) (3)


Stand groep B na ronde 14 (16 januari 2020)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Jacques Koolstra 10½ 9 (11) 7,1 1616 0 (—-) 0 (0) (3)
2 Meindert Hofman 9 (13) 7,6 1411 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
3 Jaap de Kreek 6 ( 9) 6,3 1404 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
4 Jos Hillebrand 8 ( 9) 5,5 1391 0 (—-) 1 (2) (3)
5 Jan Fikkens 8 6 (10) 6,3 1360 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
6 Ton de Steenwinkel 8 (11) 4,1 1285 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
7 Tom Kooij 8 (13) 9,1 1260 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
8 Jan Koolstra 8 5 ( 9) 5,8 1315 (-DR-) 0 (0) (3)
9 Eugen Merkul ( 8) 5,5 1345 1 (-DR-) 1 (2) 1 (2)
10 Wouter van Kooten (10) 5,0 1260 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
11 Carin Giesen (10) 6,1 1107 ½ (–R-) 0 (0) (3)
12 Peter Stolp 7 (13) 6,7 1269 ½ (–R-) 0 (0) 0 (0)
13 Peter de Haan 7 ( 5) 2,8 1651 ½ (-D–) 0 (0) 2 (8)
14 Raymond Altman 7 5 ( 9) 5,4 1313 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
15 Ruut Keijzer 7 7 (13) 7,7 1279 0 (–R-) 0 (0) 0 (0)
16 Hans Looman 7 7 (14) 8,0 1246 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
17 Jaap Rietveld (14) 7,7 1128 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
18 Jos Kraay 6 (13) 6,9 1139 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
19 Rob Ansink 5 (13) 3,9 1080 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
20 Michaël Klaversteijn 5 3 ( 6) 3,3 1266 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
21 Michael Jay 5 4 (12) 3,4 1027 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
22 Saumitra Dubey 3 1 ( 1) 0,4 1750 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
23 Francisco Hamlin 3 1 ( 2) 1,1 1304 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
24 Martha van den Berg 3 3 (14) 3,7 935 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
25 Dicky Hamming 1 (11) 1,7 713 1 (–R-) 0 (0) ½ (1)
26 Daan de Lange ½ ½ (14) 2,0 591 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
Ratingstand groep A na ronde 14
Naam intra verw p-v
1 Frans Kerkhoff 3,8 2,7
2 Mick Vaassen 2,7 1,8
3 Harold van der Laan 5 3,5 1,5
4 Frank Steensma 5 3,7 1,3
5 Robert Schalekamp 2,7 0,8
Ratingstand groep B na ronde 14
Naam intra verw p-v
1 Ton de Steenwinkel 4,1 2,4
2 Rob Ansink 5 3,9 1,1
3 Michael Jay 4 3,4 0,6
4 Wouter van Kooten 5,0 0,5
5 Carin Giesen 6,1 -0,6

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.