Najaarscompetitie 2019 Elfde ronde

Een drukke avond. De extra tafels bewezen hun diensten.
En de koplopers gingen door met winnen.

Uitslagen groep A ronde 11
Wit Zwart Uitslag
Constantijn Dekker Willem Alpherts 1-0
Frank Steensma Henk Enserink 0-1
Johan Metz Ad Mank 1-0
Raf Tjong-Akiet Raymond Dernier 1/2
Jacques Koolstra Rob van Slooten 1-0
Ton van der Eyden Bram van der Vegt 0-1
Harold van der Laan Raymond Altman 1-0
Pieter Kok Jaap de Kreek 1/2
Vincent van den Eijnde extern
Eric Junge extern
Ramon Kok extern
Pieter Pelleboer extern
Rudolf van Velden extern
Roland Wastiaux extern
Ric Wieringa extern
Ton de Steenwinkel(R) 1/2
Uitslagen groep B ronde 11
Wit Zwart Uitslag
Cor Jongejeugd Gerard Diependaal 0-1
Ruut Keijzer Frans Kerkhoff 1/2
Mick Vaassen Henk Plantfeber 0-1
Jan Fikkens Geert Renkema 1/2
Peter Stolp Peter de Haan 1/2
Jos Kraay Hans Looman 0-1
Jaap Rietveld Wouter van Kooten 1-0
Meindert Hofman Roald Vos 1-0
Carin Giesen Rob Ansink 1-0
Martha van den Berg Daan de Lange 1-0
Michael Jay Jan Koolstra 0-1
Dicky Hamming Michaël Klaversteijn 0-1
Cor Bergveld extern
Eugen Merkul extern


Stand groep A na ronde 11 (6 december 2018)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Constantijn Dekker 7 ( 8) 2,8 1966 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
2 Henk Enserink 8 ( 8) 5,5 1894 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
3 Ric Wieringa 7 ( 8) 4,2 1826 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
4 Ramon Kok 4 ( 6) 4,1 1785 0 (—-) 1 (2) (3)
5 Roland Wastiaux ( 7) 4,7 1802 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
6 Johan Metz 6 (10) 5,1 1711 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
7 Mart Ran 6 3 ( 5) 2,8 1688 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
8 Willem Alpherts 6 ( 8) 4,2 1663 0 (—-) ½ (1) 1 (2)
9 Frank Steensma 6 (10) 4,5 1661 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
10 Ron van Leeuwen ( 6) 3,3 1712 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
11 Rudolf van Velden 4 ( 8) 5,0 1659 0 (—-) (3) 0 (0)
12 Raf Tjong-Akiet 4 ( 8) 4,1 1648 0 (—-) 0 (0) (3)
13 Harrie Boom ( 7) 3,9 1571 ½ (–R-) ½ (1) 1 (2)
14 Alfred Vellekoop 4 ( 8) 4,2 1585 0 (—-) ½ (1) 1 (2)
15 Jacques Koolstra 4 ( 8) 3,6 1564 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
16 Bram van der Vegt 3 ( 6) 2,4 1577 0 (—-) (3) 1 (2)
17 Ad Mank 3 ( 7) 4,5 1511 2 (-DR-) 0 (0) ½ (1)
18 Raymond Dernier 5 (10) 5,5 1551 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
19 Harold van der Laan 5 ( 6) 3,3 1477 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
20 André van Rijn 5 2 ( 5) 2,3 1527 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
21 Rob van Slooten (11) 4,4 1558 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
22 Pieter Kok 4 4 (11) 5,0 1474 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
23 Ton van der Eyden 4 ( 8) 3,5 1405 0 (—-) (3) 0 (0)
24 Robert Schalekamp 4 2 ( 7) 2,1 1442 ½ (-D–) ½ (1) 1 (2)
25 Raymond Altman 4 ( 6) 2,1 1324 ½ (–R-) 1 (2) 1 (2)
26 Cor Bergveld 2 ( 8) 3,3 1348 ½ (-D–) 1 (2) 0 (0)


Stand groep B na ronde 11 (6 december 2018)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Gerard Diependaal 10 10 (11) 6,0 1809 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
2 Eugen Merkul 7 6 ( 9) 4,0 1501 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
3 Henk Plantfeber 7 7 (11) 7,2 1515 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
4 Ruut Keijzer 7 7 (11) 5,8 1432 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
5 Frans Kerkhoff 4 ( 6) 4,2 1535 0 (—-) 1 (2) (3)
6 Jan Fikkens 6 (10) 5,6 1430 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
7 Tom Kooij 6 4 ( 7) 3,6 1377 0 (—-) ½ (1) (3)
8 Mick Vaassen 6 (10) 6,0 1383 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
9 Jaap Rietveld 6 (10) 3,7 1300 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
10 Hans Looman 6 6 (11) 4,5 1411 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
11 Peter Stolp ( 9) 6,6 1317 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
12 Jos Hillebrand ( 5) 2,9 1280 ½ (–R-) ½ (1) 2 (4)
13 Peter de Haan ( 7) 3,9 1249 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
14 Ton de Steenwinkel ( 7) 1,2 1327 ½ (–R-) 0 (0) (3)
15 Maarten Berg 5 3 ( 4) 3,0 1387 0 (—-) 0 (0) 2 (7)
16 Geert Renkema 5 3 ( 6) 4,0 1267 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
17 Jos Kraay 5 5 (11) 3,7 1282 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
18 Meindert Hofman 5 (10) 5,9 1247 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
19 Jan Koolstra 5 4 ( 9) 5,9 1275 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
20 Wouter van Kooten 5 ( 8) 3,1 1286 0 (—-) 0 (0) (3)
21 Carin Giesen 5 ( 8) 2,8 1210 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
22 Jaap de Kreek ( 4) 2,8 1391 0 (—-) 0 (0) 2 (7)
23 Roald Vos ( 9) 4,6 1196 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
24 Michaël Klaversteijn 3 ( 8) 5,8 1093 0 (—-) 0 (0) (3)
25 Michael Jay 4 2 ( 6) 1,2 1039 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
26 Sergio Kazatzidis ( 2) 0,8 1675 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
27 Rob Ansink (11) 4,4 1002 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
28 Martha van den Berg (11) 2,5 1098 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
29 Cor Jongejeugd 3 1 ( 2) 1,2 1436 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
30 Frank Schippers 3 1 ( 2) 1,3 1276 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
31 Daan de Lange 3 1 ( 5) 3,4 801 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
32 Paul Koolstra 2 0 ( 1) 0,4 900 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
33 Dicky Hamming 0 0 (11) 1,4 428 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
Ratingstand groep A na ronde 11
Naam intra verw p-v
1 Constantijn Dekker 7 2,8 4,2
2 Frank Steensma 4,5 1,0
3 Bram van der Vegt 3 2,4 0,6
4 Jacques Koolstra 4 3,6 0,4
5 Willem Alpherts 4,2 0,3
Ratingstand groep B na ronde 11
Naam intra verw p-v
1 Ton de Steenwinkel 1,2 2,3
2 Jaap Rietveld 3,7 1,8
3 Hans Looman 6 4,5 1,5
4 Jos Kraay 5 3,7 1,3
5 Martha van den Berg 2,5 1,0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.