Zomercompetitie 2018 derde avond

Deze week even geen tekst. Volgende week beter.

Stand na ronde 6
    pnt (aanw) begin rat intra + GDRB       pnt (aanw) begin rat intra + GDRB
1 Carin Giesen 22½ ( 6) 18½ 1142 4 0 (—–)     31 Pieter Kok 11½ ( 5) 1559 ½ (-D—)
2 Martha van den Berg 22½ ( 6) 19½ 995 3 0 (—–)     32 Jan Koolstra 11½ ( 2) 10½ 1475 1 0 (—–)
3 Ton de Steenwinkel 22 ( 6) 19½ 1047 0 (—–)     33 Ton van der Eyden 11½ ( 6) 9 1534 0 (—–)
4 Dicky Hamming 21½ ( 6) 19½ 811 2 0 (—–)     34 Frank Steensma 11 ( 4) 8 1570 1 2 (-D–X)
5 Rob Ansink 21½ ( 6) 19½ 1075 2 0 (—–)     35 David Kips 10½ ( 4) 1584 3 0 (—–)
6 Michael Jay 21 ( 2) 19½ 901 0 (—–)     36 Gerard Diependaal 10½ ( 0) 10½ 1467 0 0 (—–)
7 Jos Kraay 20½ ( 6) 17 1210 0 (—–)     37 Rob van Slooten 10½ ( 4) 1549 2 0 (—–)
8 Jaap Rietveld 20 ( 6) 17½ 1177 0 (—–)     38 peter stolp 10½ ( 4) 10 1500 ½ 0 (—–)
9 Roald Vos 18 ( 4) 15 1286 3 0 (—–)     39 Johan Metz 10½ ( 5) 1559 0 2 (—-X)
10 Peter de Haan 18 ( 4) 15 1290 3 0 (—–)     40 Frans Kerkhoff 10 ( 2) 1561 0 (—–)
11 Wouter van Kooten 18 ( 6) 16 1245 2 0 (—–)     41 André van Rijn 10 ( 4) 8 1580 2 0 (-D—)
12 Tom Kooij 17½ ( 6) 13½ 1348 4 0 (—–)     42 Constantijn Dekker 10 ( 4) 8 1566 0 2 (—-X)
13 Meindert Hofman 17 ( 6) 14 1328 1 2 (—-X)     43 Marcel Kusse ( 6) 1635 (–R-X)
14 Adrian Besseling 16½ ( 4) 14½ 1300 1 1 (—-X)     44 Willem Alpherts 9 ( 2) 8 1582 1 0 (—–)
15 Hans Looman 16½ ( 6) 14 1320 ½ 2 (—-X)     45 Harrie Boom 9 ( 4) 7 1614 0 2 (—-X)
16 Tonny Wagenaar 16 ( 4) 12½ 1378 0 (—–)     46 Henk Plantfeber 9 ( 6) 1551 ½ 0 (—–)
17 Eugen Merkul 16 ( 6) 13 1360 1 2 (—-X)     47 Ad Mank 8 ( 6) 5 1701 1 2 (G-R–)
18 Ruut Keijzer 15 ( 2) 14 1327 1 0 (—–)     48 Henk Enserink 8 ( 6) 4 1727 2 2 (—-X)
19 Jos Hillebrand 14½ ( 2) 13½ 1353 1 0 (—–)     49 Harold van der Laan 8 ( 0) 8 1572 0 0 (—–)
20 Raymond Altman 14½ ( 4) 12½ 1397 0 2 (—-X)     50 Alfred Vellekoop ( 2) 1583 0 0 (—–)
21 Robert Schalekamp 14 ( 6) 11 1447 1 2 (-D–X)     51 Ramon Kok 7 ( 1) 6 1647 1 0 (—–)
22 Cor Bergveld 14 ( 6) 10½ 1461 ½ 3 (-D–X)     52 Mart Ran 7 ( 2) 6 1651 1 0 (—–)
23 Jan Fikkens 14 ( 6) 13 1376 1 0 (—–)     53 Ric Wieringa 7 ( 2) 6 1662 0 1 (—-X)
24 Mick Vaassen 13½ ( 6) 10½ 1472 3 0 (—–)     54 Raf Tjong-Akiet 7 ( 4) 1679 0 (—–)
25 Michaël Klaversteijn 13½ ( 2) 13 1360 ½ 0 (—–)     55 Ron van Leeuwen ( 1) 1674 1 0 (—–)
26 Bram van der Vegt 13 ( 6) 9 1532 2 2 (—-X)     56 Raymond Dernier ( 2) 1668 1 0 (—–)
27 Jacques Koolstra 12½ ( 2) 10½ 1472 2 0 (—–)     57 Roland Wastiaux ( 4) 2 1811 0 (G—-)
28 Jaap de Kreek 12½ ( 2) 11 1456 ½ 1 (-D—)     58 Rudolf van Velden 3 ( 0) 3 1784 0 0 (—–)
29 Geert Renkema 12½ ( 6) 12 1402 ½ 0 (—–)     59 Eric Junge ( 1) 1806 0 0 (—–)
30 Tim van Daalen 11½ ( 6) 1593 2 2 (—-X)     60 Vincent van den Eijnde 0 ( 0) 0 1931 0 0 (—–)
RONDE 1 dd:7-6-2018
Raymond Altman(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Henk Enserink(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Ad Mank(R) 1/2
Eugen Merkul(X) xte
Johan Metz(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Frank Steensma(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Dicky Hamming Ton de Steenwinkel 0-1
Martha van den Berg Jos Kraay 1/2
Ruut Keijzer Rob Ansink 0-1
Carin Giesen Peter de Haan 1-0
Wouter van Kooten Jaap Rietveld 1/2
Tom Kooij Jan Fikkens 1-0
Jan Koolstra Tonny Wagenaar 0-1
Geert Renkema Ton van der Eyden 0-1
Mick Vaassen Jacques Koolstra 0-1
Henk Plantfeber André van Rijn 0-1
Willem Alpherts Pieter Kok 1-0
Frans Kerkhoff Alfred Vellekoop 1-0
David Kips Mart Ran 1-0
Raf Tjong-Akiet Roland Wastiaux 1/2
Marcel Kusse(R) 1/2
RONDE 2 dd:7-6-2018
Raymond Altman(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Henk Enserink(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Ad Mank(R) 1/2
Eugen Merkul(X) xte
Johan Metz(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Frank Steensma(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Ton de Steenwinkel Rob Ansink 0-1
Carin Giesen Martha van den Berg 1-0
Jaap Rietveld Dicky Hamming 1-0
Jos Kraay Peter de Haan 0-1
Ruut Keijzer Wouter van Kooten 1-0
Jacques Koolstra Tom Kooij 1-0
Tonny Wagenaar Jan Fikkens 1-0
Jan Koolstra Geert Renkema 1-0
Ton van der Eyden Mick Vaassen 0-1
André van Rijn Frans Kerkhoff 1/2
David Kips Willem Alpherts 1-0
Pieter Kok Henk Plantfeber 1-0
Alfred Vellekoop Marcel Kusse 0-1
Mart Ran Raf Tjong-Akiet 1-0
Roland Wastiaux Eric Junge 1-0
RONDE 3 dd:14-6-2018
Henk Enserink(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Johan Metz(X) xte
Ric Wieringa(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Raymond Altman(X) xte
Eugen Merkul(X) xte
Adrian Besseling(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Roland Wastiaux jos.vd.kaap 0-1
peter.stolp Rob van Slooten 1/2
Roald Vos Carin Giesen 1/2
Rob Ansink Martha van den Berg 0-1
Tonny Wagenaar Ton de Steenwinkel 1-0
Dicky Hamming Wouter van Kooten 0-1
Jos Kraay Jaap Rietveld 1-0
Peter de Haan Tom Kooij 1-0
Jan Fikkens Jos Hillebrand 0-1
Michaël Klaversteijn Pieter Kok 0-1
Geert Renkema Frank Steensma 0-1
Mick Vaassen Raf Tjong-Akiet 1-0
André van Rijn Ton van der Eyden 1/2
Ron van Leeuwen David Kips 1-0
Henk Plantfeber Ramon Kok 0-1
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 4 dd:14-6-2018
Henk Enserink(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Johan Metz(X) xte
Ric Wieringa(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Raymond Altman(X) xte
Eugen Merkul(X) xte
Adrian Besseling(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
jos.vd.kaap Ad Mank 1-0
Mick Vaassen peter.stolp 1-0
Rob Ansink Dicky Hamming 0-1
Jaap Rietveld Carin Giesen 1/2
Martha van den Berg Ton de Steenwinkel 0-1
Tom Kooij Jos Kraay 1-0
Wouter van Kooten Roald Vos 0-1
Peter de Haan Jos Hillebrand 1-0
Michaël Klaversteijn Tonny Wagenaar 1/2
Jan Fikkens David Kips 0-1
Raf Tjong-Akiet Geert Renkema 1-0
Ton van der Eyden Roland Wastiaux 0-1
Rob van Slooten Henk Plantfeber 1-0
Pieter Kok(3) 1/2
André van Rijn(3) 0-1
Frank Steensma(3) 1-0
RONDE 5 dd:21-6-2018
Carin Giesen Michael Jay 0-1
Ton de Steenwinkel Jos Kraay 0-1
Roald Vos Rob Ansink 1-0
Dicky Hamming Martha van den Berg 0-1
Hans Looman Jaap Rietveld 1/2
Eugen Merkul Wouter van Kooten 1-0
Cor Bergveld Meindert Hofman 1/2
Adrian Besseling Bram van der Vegt 0-1
Tom Kooij Mick Vaassen 1-0
Robert Schalekamp Jan Fikkens 1-0
Geert Renkema Rob van Slooten 1/2
Jaap de Kreek Ton van der Eyden 1/2
peter.stolp Tim van Daalen 0-1
Marcel Kusse Raymond Dernier 1/2
Henk Plantfeber Henk Enserink 0-1
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 6 dd:21-6-2018
Cor Bergveld(3) 1-0
Jaap de Kreek(3) 1-0
Robert Schalekamp(3) 0-1
Martha van den Berg Wouter van Kooten 1/2
Rob Ansink Carin Giesen 0-1
Ton de Steenwinkel Meindert Hofman 1/2
Michael Jay Roald Vos 1/2
Jaap Rietveld Tom Kooij 0-1
Jos Kraay Eugen Merkul 1-0
Adrian Besseling Hans Looman 1-0
Jan Fikkens Mick Vaassen 1-0
Bram van der Vegt Geert Renkema 1-0
Pieter Kok Ton van der Eyden 1/2
Tim van Daalen Johan Metz 1-0
Rob van Slooten Henk Enserink 0-1
Ad Mank peter.stolp 1-0
Raymond Dernier Henk Plantfeber 1/2
Dicky Hamming Marcel Kusse 1-0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.