Najaarscompetitie 2019 tiende ronde

Het derde moest een nederlaag incasseren. In de A-groep delen Rudolf van Velden en Raf Tjong-Akiet nu de eerste plaats. In de B-groep nam Jacques Koolstra de toppositie over.

Uitslagen groep A ronde 10
Wit Zwart Uitslag
Raf Tjong-Akiet Johan Metz 1-0
Ron van Leeuwen Frans Kerkhoff 1/2
Roland Wastiaux Constantijn Dekker 0-1
Rob van Slooten Gerard Diependaal 1/2
Ad Mank Willem Alpherts 0-1
David Kips extern
Harold van der Laan extern
Frank Steensma extern
Mick Vaassen extern
Alfred Vellekoop extern
Cor Bergveld extern
Uitslagen groep B ronde 10
Wit Zwart Uitslag
Michaël Klaversteijn Jan Fikkens 1-0
Peter Stolp Tom Kooij 1-0
Raymond Altman Jaap Rietveld 1-0
Hans Looman Marcel Kusse 1/2
Ton de Steenwinkel Ruut Keijzer 0-1
Michael Jay Martha van den Berg 1/2
Jaap de Kreek Carin Giesen 1-0
Jos Kraay Daan de Lange 1-0
Pieter Kok Mart Ran 0-1
Robert Schalekamp Harrie Boom 0-1
Meindert Hofman Jacques Koolstra 0-1
Wouter van Kooten Rob Ansink 1-0
Jos Hillebrand extern
Eugen Merkul extern


Stand groep A na ronde 10 (28 november 2019)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Rudolf van Velden ( 6) 3,7 2037 0 (—-) ½ (1) (3)
2 Raf Tjong-Akiet 7 ( 9) 5,2 1840 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
3 Constantijn Dekker ( 8) 6,6 1741 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
4 Johan Metz ( 8) 3,6 1839 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
5 Willem Alpherts 6 4 ( 6) 3,3 1749 0 (—-) ½ (1) (3)
6 Frans Kerkhoff 6 4 ( 6) 2,5 1788 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
7 Henk Enserink 6 5 ( 8) 5,7 1706 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
8 Ric Wieringa 3 ( 5) 3,7 1603 0 (—-) (3) 1 (2)
9 Harold van der Laan 3 ( 5) 1,9 1737 0 (—-) (3) 1 (2)
10 Ramon Kok 5 ( 5) 3,4 1651 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
11 Roland Wastiaux 5 ( 5) 2,8 1733 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
12 Alfred Vellekoop 5 4 ( 8) 4,4 1548 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
13 Gerard Diependaal 5 ( 7) 2,9 1649 0 (—-) 0 (0) (3)
14 Frank Steensma 5 3 ( 6) 2,4 1653 0 (—-) (3) ½ (1)
15 Ron van Leeuwen ( 4) 2,1 1775 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
16 Ad Mank ( 8) 5,2 1539 ½ (–R-) 0 (0) ½ (1)
17 Cor Bergveld ( 8) 2,9 1533 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
18 Mick Vaassen 3 ( 7) 1,8 1526 0 (—-) (3) 0 (0)
19 Mart Ran ( 6) 2,8 1581 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
20 Harrie Boom 2 ( 5) 2,5 1525 0 (—-) 1 (2) (3)
21 David Kips 4 3 ( 8) 3,7 1504 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
22 Rob van Slooten 4 3 ( 8) 3,1 1540 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
23 Robert Schalekamp 3 ( 9) 2,2 1477 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
24 Pieter Kok (10) 3,6 1375 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
25 Ton van der Eyden ½ ( 6) 3,9 1194 0 (—-) 1 (2) 1 (2)


Stand groep B na ronde 10 (28 november 2019)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Jacques Koolstra ( 8) 5,3 1594 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
2 Meindert Hofman 7 ( 9) 5,4 1451 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
3 Jan Koolstra 5 ( 7) 4,8 1399 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
4 Peter Stolp 6 ( 9) 4,9 1335 ½ (–R-) 0 (0) 0 (0)
5 Jos Hillebrand 6 ( 5) 3,2 1431 0 (—-) 1 (2) (3)
6 Raymond Altman 6 4 ( 6) 3,6 1399 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
7 Peter de Haan ( 4) 2,3 1597 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
8 Eugen Merkul ( 6) 4,3 1333 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
9 Jan Fikkens ( 6) 4,4 1266 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
10 Tom Kooij (10) 6,9 1250 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
11 Michaël Klaversteijn 5 3 ( 4) 2,7 1347 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
12 Max Louwerens 5 ( 4) 1,6 1277 0 (—-) ½ (1) 2 (5)
13 Ruut Keijzer 5 5 ( 9) 5,2 1310 0 (–R-) 0 (0) 0 (0)
14 Jaap de Kreek 5 3 ( 6) 4,3 1254 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
15 Hans Looman 5 5 (10) 5,3 1280 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
16 Wouter van Kooten 5 3 ( 6) 2,7 1271 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
17 Jaap Rietveld (10) 5,2 1140 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
18 Jos Kraay 4 ( 9) 5,0 1116 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
19 Ton de Steenwinkel ( 8) 2,2 1254 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
20 Aeron Yung 4 2 ( 2) 1,1 1739 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
21 Michael Jay 4 3 ( 8) 2,5 1033 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
22 Carin Giesen 4 2 ( 6) 2,7 1076 ½ (–R-) 0 (0) (3)
23 Rob Ansink 3 3 (10) 2,4 1067 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
24 Martha van den Berg (10) 3,0 938 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
25 Dicky Hamming 1 ( 7) 1,3 766 1 (–R-) 0 (0) ½ (1)
26 Pieter Schonagen 2 0 ( 1) 0,3 792 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
27 Elzo Pouw 2 0 ( 1) 0,3 600 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
28 Daan de Lange 0 0 (10) 1,6 400 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
Ratingstand groep A na ronde 10
Naam intra verw p-v
1 Frans Kerkhoff 4 2,5 1,5
2 Mick Vaassen 3 1,8 1,2
3 Harold van der Laan 3 1,9 1,1
4 Gerard Diependaal 2,9 0,6
5 Cor Bergveld 2,9 0,6
Ratingstand groep B na ronde 10
Naam intra verw p-v
1 Ton de Steenwinkel 2,2 1,3
2 Max Louwerens 1,6 0,9
3 Rob Ansink 3 2,4 0,6
4 Michael Jay 3 2,5 0,5
5 Wouter van Kooten 3 2,7 0,3

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.