Meindert Hofman wint zomercompetitie 2018

Meindert Hofman scoorde één punt op de laatste avond en dat was genoeg om zijn voorsprong te handhaven en zomerkampioen 2018 te worden. Gefeliciteerd!
Volgende week de voorronde van het snelschaaktoernooi.

Eindstand na ronde 26
    pnt (aanw) begin rat intra + GDRB       pnt (aanw) begin rat intra + GDRB
1 Meindert Hofman 29½ (26) 14 1328 13½ 2 (—-X)     30 Ad Mank 18 (22) 5 1701 8 5 (G-R–)
2 Tonny Wagenaar 29 (24) 12½ 1378 16½ 0 (—–)     31 Robert Schalekamp 17½ (12) 11 1447 2 (-D–X)
3 Constantijn Dekker 28½ (24) 8 1566 18½ 2 (—-X)     32 Adrian Besseling 16½ ( 4) 14½ 1300 1 1 (—-X)
4 Jaap Rietveld 28 (26) 17½ 1177 10½ 0 (—–)     33 Jos Hillebrand 16½ ( 8) 13½ 1353 3 0 (—–)
5 Tom Kooij 27 (18) 13½ 1348 13½ 0 (—–)     34 Henk Enserink 16 (14) 4 1727 10 2 (—-X)
6 Hans Looman 27 (26) 14 1320 11 2 (—-X)     35 Ruut Keijzer 16 ( 4) 14 1327 2 0 (—–)
7 Ton de Steenwinkel 27 (20) 19½ 1047 0 (—–)     36 Frans Kerkhoff 16 (14) 1561 6 (GD—)
8 Tim van Daalen 26½ (24) 1593 17 2 (—-X)     37 Pieter Kok 16 (21) 1559 7 ½ (-D—)
9 Rob Ansink 26½ (26) 19½ 1075 7 0 (—–)     38 Frank Steensma 15½ (12) 8 1570 2 (-D–X)
10 Jos Kraay 26 (22) 17 1210 9 0 (—–)     39 Geert Renkema 15 (21) 12 1402 3 0 (—–)
11 Johan Metz 25½ (21) 1559 14 3 (-D–X)     40 Harrie Boom 14½ (16) 7 1614 2 (—-X)
12 Bram van der Vegt 25 (24) 9 1532 14 2 (G—X)     41 Dick van der Eijk 14 (16) 0 1911 14 0 (—–)
13 Peter de Haan 23½ (14) 15 1290 0 (—–)     42 David Kips 14 (11) 1584 6 ½ (-D—)
14 Carin Giesen 23½ (10) 18½ 1142 5 0 (—–)     43 Peter Stolp 14 (20) 10 1500 4 0 (—–)
15 Michael Jay 23½ (20) 19½ 901 4 0 (—–)     44 Jan Koolstra 13½ ( 6) 10½ 1475 ½ (–R–)
16 Rob van Slooten 23 (22) 1549 14½ 0 (-D—)     45 Ric Wieringa 13½ (15) 6 1662 2 (-DR-X)
17 Martha van den Berg 23 (26) 19½ 995 0 (—–)     46 Michaël Klaversteijn 13½ ( 2) 13 1360 ½ 0 (—–)
18 Mick Vaassen 22½ (24) 10½ 1472 12 0 (—–)     47 Jacques Koolstra 13 ( 4) 10½ 1472 2 ½ (–R–)
19 Willem Alpherts 22 (18) 8 1582 14 0 (—–)     48 Roland Wastiaux 12½ (14) 2 1811 10½ 0 (G—-)
20 Cor Bergveld 22 (16) 10½ 1461 3 (-D–X)     49 Mart Ran 11½ (12) 6 1651 0 (—–)
21 Henk Plantfeber 22 (26) 1551 13 ½ (-D—)     50 Alfred Vellekoop 11½ (11) 1583 4 0 (—–)
22 Wouter van Kooten 22 (18) 16 1245 6 0 (—–)     51 Marcel Kusse 11½ (13) 1635 (–R-X)
23 Dicky Hamming 21½ (26) 19½ 811 2 0 (—–)     52 André van Rijn 10½ ( 8) 8 1580 0 (-D—)
24 Jaap de Kreek 21 (16) 11 1456 9 1 (-D—)     53 Ron van Leeuwen ( 7) 1674 4 0 (—–)
25 Eugen Merkul 21 (18) 13 1360 6 2 (—-X)     54 Ramon Kok ( 7) 6 1647 0 (—–)
26 Jan Fikkens 20½ (26) 13 1376 0 (—–)     55 Raymond Dernier ( 4) 1668 3 0 (—–)
27 Raymond Altman 19½ (13) 12½ 1397 5 2 (—-X)     56 Raf Tjong-Akiet ( 8) 1679 3 0 (—–)
28 Ton van der Eyden 19½ (26) 9 1534 10½ 0 (—–)     57 Eric Junge ( 2) 1806 0 0 (—–)
29 Roald Vos 18½ ( 6) 15 1286 0 (—–)                      
RONDE 1 dd:7-6-2018
Raymond Altman(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Henk Enserink(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Ad Mank(R) 1/2
Eugen Merkul(X) xte
Johan Metz(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Frank Steensma(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Dicky Hamming Ton de Steenwinkel 0-1
Martha van den Berg Jos Kraay 1/2
Ruut Keijzer Rob Ansink 0-1
Carin Giesen Peter de Haan 1-0
Wouter van Kooten Jaap Rietveld 1/2
Tom Kooij Jan Fikkens 1-0
Jan Koolstra Tonny Wagenaar 0-1
Geert Renkema Ton van der Eyden 0-1
Mick Vaassen Jacques Koolstra 0-1
Henk Plantfeber André van Rijn 0-1
Willem Alpherts Pieter Kok 1-0
Frans Kerkhoff Alfred Vellekoop 1-0
David Kips Mart Ran 1-0
Raf Tjong-Akiet Roland Wastiaux 1/2
Marcel Kusse(R) 1/2
RONDE 2 dd:7-6-2018
Raymond Altman(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Henk Enserink(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Ad Mank(R) 1/2
Eugen Merkul(X) xte
Johan Metz(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Frank Steensma(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Ton de Steenwinkel Rob Ansink 0-1
Carin Giesen Martha van den Berg 1-0
Jaap Rietveld Dicky Hamming 1-0
Jos Kraay Peter de Haan 0-1
Ruut Keijzer Wouter van Kooten 1-0
Jacques Koolstra Tom Kooij 1-0
Tonny Wagenaar Jan Fikkens 1-0
Jan Koolstra Geert Renkema 1-0
Ton van der Eyden Mick Vaassen 0-1
André van Rijn Frans Kerkhoff 1/2
David Kips Willem Alpherts 1-0
Pieter Kok Henk Plantfeber 1-0
Alfred Vellekoop Marcel Kusse 0-1
Mart Ran Raf Tjong-Akiet 1-0
Roland Wastiaux Eric Junge 1-0
RONDE 3 dd:14-6-2018
Henk Enserink(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Johan Metz(X) xte
Ric Wieringa(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Raymond Altman(X) xte
Eugen Merkul(X) xte
Adrian Besseling(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
Roland Wastiaux jos.vd.kaap 0-1
Peter Stolp Rob van Slooten 1/2
Roald Vos Carin Giesen 1/2
Rob Ansink Martha van den Berg 0-1
Tonny Wagenaar Ton de Steenwinkel 1-0
Dicky Hamming Wouter van Kooten 0-1
Jos Kraay Jaap Rietveld 1-0
Peter de Haan Tom Kooij 1-0
Jan Fikkens Jos Hillebrand 0-1
Michaël Klaversteijn Pieter Kok 0-1
Geert Renkema Frank Steensma 0-1
Mick Vaassen Raf Tjong-Akiet 1-0
André van Rijn Ton van der Eyden 1/2
Ron van Leeuwen David Kips 1-0
Henk Plantfeber Ramon Kok 0-1
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 4 dd:14-6-2018
Henk Enserink(X) xte
Harrie Boom(X) xte
Marcel Kusse(X) xte
Cor Bergveld(X) xte
Robert Schalekamp(X) xte
Tim van Daalen(X) xte
Constantijn Dekker(X) xte
Johan Metz(X) xte
Ric Wieringa(X) xte
Bram van der Vegt(X) xte
Raymond Altman(X) xte
Eugen Merkul(X) xte
Adrian Besseling(X) xte
Meindert Hofman(X) xte
Hans Looman(X) xte
jos.vd.kaap Ad Mank 1-0
Mick Vaassen Peter Stolp 1-0
Rob Ansink Dicky Hamming 0-1
Jaap Rietveld Carin Giesen 1/2
Martha van den Berg Ton de Steenwinkel 0-1
Tom Kooij Jos Kraay 1-0
Wouter van Kooten Roald Vos 0-1
Peter de Haan Jos Hillebrand 1-0
Michaël Klaversteijn Tonny Wagenaar 1/2
Jan Fikkens David Kips 0-1
Raf Tjong-Akiet Geert Renkema 1-0
Ton van der Eyden Roland Wastiaux 0-1
Rob van Slooten Henk Plantfeber 1-0
Pieter Kok(3) 1/2
André van Rijn(3) 0-1
Frank Steensma(3) 1-0
RONDE 5 dd:21-6-2018
Carin Giesen Michael Jay 0-1
Ton de Steenwinkel Jos Kraay 0-1
Roald Vos Rob Ansink 1-0
Dicky Hamming Martha van den Berg 0-1
Hans Looman Jaap Rietveld 1/2
Eugen Merkul Wouter van Kooten 1-0
Cor Bergveld Meindert Hofman 1/2
Adrian Besseling Bram van der Vegt 0-1
Tom Kooij Mick Vaassen 1-0
Robert Schalekamp Jan Fikkens 1-0
Geert Renkema Rob van Slooten 1/2
Jaap de Kreek Ton van der Eyden 1/2
Peter Stolp Tim van Daalen 0-1
Marcel Kusse Raymond Dernier 1/2
Henk Plantfeber Henk Enserink 0-1
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 6 dd:21-6-2018
Cor Bergveld(3) 1-0
Jaap de Kreek(3) 1-0
Robert Schalekamp(3) 0-1
Martha van den Berg Wouter van Kooten 1/2
Rob Ansink Carin Giesen 0-1
Ton de Steenwinkel Meindert Hofman 1/2
Michael Jay Roald Vos 1/2
Jaap Rietveld Tom Kooij 0-1
Jos Kraay Eugen Merkul 1-0
Adrian Besseling Hans Looman 1-0
Jan Fikkens Mick Vaassen 1-0
Bram van der Vegt Geert Renkema 1-0
Pieter Kok Ton van der Eyden 1/2
Tim van Daalen Johan Metz 1-0
Rob van Slooten Henk Enserink 0-1
Ad Mank Peter Stolp 1-0
Raymond Dernier Henk Plantfeber 1/2
Dicky Hamming Marcel Kusse 1-0
RONDE 7 dd:28-6-2018
Carin Giesen Dicky Hamming 1-0
Michael Jay Martha van den Berg 1/2
Jaap Rietveld Rob Ansink 1-0
Meindert Hofman Peter de Haan 0-1
Tom Kooij Hans Looman 1-0
Tonny Wagenaar Eugen Merkul 1-0
Jos Hillebrand Raymond Altman 1-0
Jan Fikkens Cor Bergveld 0-1
Mick Vaassen Bram van der Vegt 0-1
Jacques Koolstra Jaap de Kreek 0-1
Ton van der Eyden Tim van Daalen 0-1
David Kips Pieter Kok 1-0
Johan Metz Rob van Slooten 1-0
Peter Stolp Constantijn Dekker 0-1
Marcel Kusse Harrie Boom 0-1
Willem Alpherts Henk Plantfeber 1-0
Henk Enserink Raf Tjong-Akiet 1-0
Roland Wastiaux Ric Wieringa 1-0
RONDE 8 dd:28-6-2018
Jacques Koolstra(R) 1/2
Tom Kooij Carin Giesen 1-0
Martha van den Berg Jaap Rietveld 0-1
Rob Ansink Michael Jay 1-0
Peter de Haan Dicky Hamming 1-0
Hans Looman Tonny Wagenaar 0-1
Eugen Merkul Meindert Hofman 0-1
Jos Hillebrand Cor Bergveld 0-1
Raymond Altman Jan Fikkens 1-0
Bram van der Vegt Jaap de Kreek 1/2
Tim van Daalen Mick Vaassen 1-0
Pieter Kok Geert Renkema 1-0
Ton van der Eyden Johan Metz 0-1
Constantijn Dekker Rob van Slooten 1/2
Harrie Boom Peter Stolp 1-0
Henk Enserink Willem Alpherts 1-0
Henk Plantfeber Roland Wastiaux 0-1
Raf Tjong-Akiet Ric Wieringa 1/2
RONDE 9 dd:5-7-2018
Ric Wieringa(R) 1/2
Carin Giesen Ton de Steenwinkel 0-1
Peter de Haan Martha van den Berg 1-0
Rob Ansink Tom Kooij 0-1
Jaap Rietveld Michael Jay 1-0
Dicky Hamming Tonny Wagenaar 0-1
Meindert Hofman Hans Looman 0-1
Cor Bergveld Eugen Merkul 1-0
Bram van der Vegt Jos Hillebrand 1-0
Jan Fikkens Tim van Daalen 0-1
Geert Renkema Mick Vaassen 0-1
Constantijn Dekker Ton van der Eyden 1-0
Rob van Slooten André van Rijn 1/2
Peter Stolp Henk Enserink 0-1
Frans Kerkhoff Willem Alpherts 1-0
Alfred Vellekoop Henk Plantfeber 1-0
RONDE 10 dd:5-7-2018
Tonny Wagenaar Carin Giesen 1-0
Ton de Steenwinkel Jaap Rietveld 1/2
Martha van den Berg Tom Kooij 0-1
Meindert Hofman Rob Ansink 0-1
Michael Jay Dicky Hamming 1-0
Hans Looman Peter de Haan 1-0
Cor Bergveld Bram van der Vegt 0-1
Eugen Merkul Raymond Altman 1/2
Jos Hillebrand Tim van Daalen 0-1
Mick Vaassen Constantijn Dekker 0-1
Geert Renkema Jan Fikkens 1-0
Rob van Slooten Pieter Kok 1-0
Ton van der Eyden Frans Kerkhoff 1-0
Henk Enserink André van Rijn 1-0
Willem Alpherts Peter Stolp 1-0
Ric Wieringa Henk Plantfeber 1-0
Raf Tjong-Akiet Alfred Vellekoop 1-0
RONDE 11 dd:12-7-2018
Jaap Rietveld Meindert Hofman 0-1
Michael Jay Ton de Steenwinkel 1/2
Rob Ansink Jos Kraay 0-1
Tonny Wagenaar Martha van den Berg 1-0
Tom Kooij Eugen Merkul 0-1
Dicky Hamming Mick Vaassen 0-1
Tim van Daalen Hans Looman 1-0
Wouter van Kooten Rob van Slooten 0-1
Robert Schalekamp Geert Renkema 1-0
Jaap de Kreek Johan Metz 1-0
Jan Fikkens Ton van der Eyden 1-0
Pieter Kok Constantijn Dekker 0-1
Frank Steensma Jan Koolstra 1-0
Frans Kerkhoff Peter Stolp 0-1
André van Rijn Willem Alpherts 0-1
Henk Plantfeber Mart Ran 1/2
Ad Mank Ron van Leeuwen 1-0
Ramon Kok Dick van der Eijk 0-1
RONDE 12 dd:12-7-2018
Jan Koolstra(R) 1/2
Ton de Steenwinkel Tom Kooij 0-1
Jaap Rietveld Tonny Wagenaar 0-1
Hans Looman Rob Ansink 1-0
Jos Kraay Michael Jay 1-0
Martha van den Berg Eugen Merkul 0-1
Meindert Hofman Dicky Hamming 1-0
Wouter van Kooten Tim van Daalen 1-0
Mick Vaassen Robert Schalekamp 0-1
Constantijn Dekker Jaap de Kreek 1-0
Rob van Slooten Jan Fikkens 1/2
Willem Alpherts Geert Renkema 1-0
Johan Metz Pieter Kok 1-0
Peter Stolp Ton van der Eyden 1/2
André van Rijn Frank Steensma 0-1
Ramon Kok Frans Kerkhoff 1-0
Henk Plantfeber Ad Mank 1/2
Ron van Leeuwen Raf Tjong-Akiet 1-0
Mart Ran Dick van der Eijk 0-1
RONDE 13 dd:19-7-2018
Hans Looman Ton de Steenwinkel 1/2
Peter de Haan Jaap Rietveld 1/2
Rob Ansink Tonny Wagenaar 0-1
Michael Jay Tom Kooij 0-1
Meindert Hofman Martha van den Berg 1-0
Dicky Hamming Jos Kraay 0-1
Bram van der Vegt Wouter van Kooten 0-1
Eugen Merkul Roald Vos 1/2
Tim van Daalen Cor Bergveld 1-0
Raymond Altman Robert Schalekamp 1/2
Jan Fikkens Constantijn Dekker 0-1
Jaap de Kreek Mick Vaassen 1/2
Johan Metz Jos Hillebrand 1-0
Frank Steensma Willem Alpherts 0-1
Ton van der Eyden Jan Koolstra 1/2
Peter Stolp David Kips 0-1
Harrie Boom Henk Plantfeber 0-1
Ad Mank Marcel Kusse 1-0
Ric Wieringa Raymond Dernier 0-1
Dick van der Eijk Roland Wastiaux 1-0
RONDE 14 dd:19-7-2018
Ton de Steenwinkel Peter de Haan 0-1
Eugen Merkul Jaap Rietveld 0-1
Tom Kooij Dicky Hamming 1-0
Tonny Wagenaar Jos Kraay 1-0
Wouter van Kooten Rob Ansink 0-1
Michael Jay Meindert Hofman 1/2
Martha van den Berg Hans Looman 0-1
Roald Vos Tim van Daalen 0-1
Constantijn Dekker Cor Bergveld 0-1
Robert Schalekamp Bram van der Vegt 0-1
Mick Vaassen Raymond Altman 0-1
Jos Hillebrand Jaap de Kreek 1-0
Willem Alpherts Jan Fikkens 1-0
Geert Renkema Johan Metz 0-1
Ton van der Eyden Frank Steensma 0-1
Jan Koolstra David Kips 1-0
Henk Plantfeber Peter Stolp 1-0
Raymond Dernier Harrie Boom 1-0
Roland Wastiaux Ron van Leeuwen 1-0
Alfred Vellekoop Ric Wieringa 1-0
Dick van der Eijk Eric Junge 1-0
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 15 dd:26-7-2018
Ad Mank(R) 1/2
Jaap Rietveld Bram van der Vegt 0-1
Tonny Wagenaar Tom Kooij 0-1
Tim van Daalen Ton de Steenwinkel 1-0
Rob Ansink Eugen Merkul 1-0
Jos Kraay Meindert Hofman 0-1
Hans Looman Michael Jay 1-0
Constantijn Dekker Martha van den Berg 1-0
Dicky Hamming Jan Fikkens 0-1
Johan Metz Willem Alpherts 1-0
Henk Plantfeber Ton van der Eyden 1-0
Frank Steensma Rob van Slooten 1/2
Roland Wastiaux Geert Renkema 1-0
Peter Stolp Dick van der Eijk 1/2
RONDE 16 dd:26-7-2018
Meindert Hofman Tom Kooij 1/2
Tim van Daalen Rob Ansink 1-0
Jaap Rietveld Constantijn Dekker 0-1
Ton de Steenwinkel Eugen Merkul 1-0
Michael Jay Tonny Wagenaar 0-1
Jos Kraay Hans Looman 0-1
Bram van der Vegt Martha van den Berg 1-0
Willem Alpherts Dicky Hamming 1-0
Jan Fikkens Johan Metz 0-1
Frank Steensma Henk Plantfeber 0-1
Rob van Slooten Ton van der Eyden 1-0
Geert Renkema Peter Stolp 0-1
Pieter Kok Roland Wastiaux 0-1
Dick van der Eijk Ad Mank 1-0
RONDE 17 dd:2-8-2018
Tom Kooij Tim van Daalen 0-1
Wouter van Kooten Ton de Steenwinkel 0-1
Rob Ansink Bram van der Vegt 0-1
Tonny Wagenaar Meindert Hofman 0-1
Johan Metz Jaap Rietveld 1-0
Constantijn Dekker Jos Kraay 1-0
Raymond Altman Michael Jay 1-0
Hans Looman Dicky Hamming 1-0
Martha van den Berg Robert Schalekamp 0-1
Jaap de Kreek Jan Fikkens 1-0
Ton van der Eyden Willem Alpherts 0-1
Rob van Slooten Mick Vaassen 0-1
Henk Plantfeber Geert Renkema 1/2
Frans Kerkhoff Pieter Kok 1-0
Marcel Kusse Mart Ran 1/2
Ric Wieringa Dick van der Eijk 1/2
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 18 dd:2-8-2018
Ton de Steenwinkel Bram van der Vegt 1/2
Tom Kooij Wouter van Kooten 1-0
Constantijn Dekker Rob Ansink 1-0
Tim van Daalen Tonny Wagenaar 1-0
Raymond Altman Jaap Rietveld 0-1
Robert Schalekamp Hans Looman 0-1
Meindert Hofman Johan Metz 0-1
Jos Kraay Willem Alpherts 0-1
Mick Vaassen Michael Jay 1-0
Martha van den Berg Jaap de Kreek 0-1
Dicky Hamming Rob van Slooten 0-1
Jan Fikkens Henk Plantfeber 0-1
Geert Renkema Frans Kerkhoff 1/2
Pieter Kok Dick van der Eijk 0-1
Ton van der Eyden Ad Mank 1-0
Mart Ran Ric Wieringa 1-0
RONDE 19 dd:9-8-2018
Jaap Rietveld Tim van Daalen 0-1
Johan Metz Rob Ansink 1-0
Bram van der Vegt Tonny Wagenaar 0-1
Hans Looman Constantijn Dekker 0-1
Wouter van Kooten Meindert Hofman 1/2
Jos Kraay Raymond Altman 1-0
Michael Jay Rob van Slooten 0-1
Willem Alpherts Martha van den Berg 1-0
Dicky Hamming Ton van der Eyden 0-1
Henk Plantfeber Mick Vaassen 1-0
Pieter Kok Jan Fikkens 1-0
Henk Enserink Geert Renkema 1-0
Dick van der Eijk Harrie Boom 1-0
Ric Wieringa Ramon Kok 1/2
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 20 dd:9-8-2018
Tonny Wagenaar Constantijn Dekker 0-1
Willem Alpherts Jaap Rietveld 1-0
Rob Ansink Mick Vaassen 0-1
Bram van der Vegt Hans Looman 1-0
Meindert Hofman Tim van Daalen 1-0
Wouter van Kooten Jos Kraay 0-1
Jan Fikkens Michael Jay 1-0
Martha van den Berg Ton van der Eyden 0-1
Raymond Altman Dicky Hamming 1-0
Dick van der Eijk Henk Enserink 0-1
Ad Mank Geert Renkema 1-0
Ric Wieringa Pieter Kok 1-0
Harrie Boom Ramon Kok 0-1
Johan Metz(3) 1-0
Henk Plantfeber(3) 1/2
Rob van Slooten(3) 0-1
RONDE 21 dd:16-8-2018
Johan Metz Tonny Wagenaar 1-0
Mick Vaassen Jaap Rietveld 1/2
Constantijn Dekker Meindert Hofman 1-0
Tim van Daalen Jos Kraay 1-0
Rob Ansink Willem Alpherts 0-1
Hans Looman Jan Fikkens 1/2
Michael Jay Bram van der Vegt 0-1
Rob van Slooten Martha van den Berg 1-0
Jaap de Kreek Dicky Hamming 1-0
David Kips Henk Plantfeber 0-1
Ton van der Eyden Henk Enserink 0-1
Pieter Kok Peter Stolp 1-0
Frans Kerkhoff Harrie Boom 1/2
Marcel Kusse Ric Wieringa 0-1
Alfred Vellekoop Dick van der Eijk 0-1
Ramon Kok Mart Ran 0-1
Ad Mank(R) 1/2
RONDE 22 dd:16-8-2018
Jaap Rietveld Jaap de Kreek 1-0
Tonny Wagenaar Willem Alpherts 0-1
Mick Vaassen Hans Looman 1-0
Meindert Hofman Bram van der Vegt 1-0
Jos Kraay Johan Metz 0-1
Rob van Slooten Rob Ansink 1-0
Tim van Daalen Martha van den Berg 1-0
Michael Jay Constantijn Dekker 0-1
Dicky Hamming Henk Plantfeber 0-1
Henk Enserink Jan Fikkens 1-0
Ton van der Eyden Harrie Boom 1-0
Ad Mank Pieter Kok 1-0
Geert Renkema Marcel Kusse 1/2
Dick van der Eijk Ron van Leeuwen 1-0
Peter Stolp Mart Ran 1/2
Ramon Kok Alfred Vellekoop 0-1
Frans Kerkhoff(3) 1/2
David Kips(3) 1/2
Ric Wieringa(3) 1/2
RONDE 23 dd:23-8-2018
Bram van der Vegt Monika Lojas 0-1
Jaap Rietveld Rob van Slooten 1/2
Constantijn Dekker Ton de Steenwinkel 1-0
Henk Plantfeber Meindert Hofman 0-1
Peter de Haan Tonny Wagenaar 0-1
Dicky Hamming Tim van Daalen 0-1
Hans Looman Wouter van Kooten 1-0
Jaap de Kreek Jos Kraay 1-0
Jan Fikkens Rob Ansink 1-0
Martha van den Berg Mick Vaassen 0-1
Cor Bergveld Ton van der Eyden 1-0
Marcel Kusse Dick van der Eijk 0-1
Peter Stolp Alfred Vellekoop 0-1
Harrie Boom Pieter Kok 1-0
Frans Kerkhoff Ad Mank 1/2
Mart Ran Roland Wastiaux 0-1
RONDE 24 dd:23-8-2018
Monika Lojas Frans Kerkhoff 0-1
Ton van der Eyden Jaap Rietveld 1-0
Meindert Hofman Mick Vaassen 1-0
Tonny Wagenaar Wouter van Kooten 1-0
Ton de Steenwinkel Rob van Slooten 0-1
Tim van Daalen Constantijn Dekker 0-1
Jaap de Kreek Hans Looman 1/2
Rob Ansink Peter de Haan 1-0
Jos Kraay Bram van der Vegt 0-1
Martha van den Berg Henk Plantfeber 0-1
Cor Bergveld Dicky Hamming 1-0
Pieter Kok Mart Ran 1-0
Geert Renkema Dick van der Eijk 0-1
Jan Fikkens Ad Mank 0-1
Alfred Vellekoop Harrie Boom 0-1
Ric Wieringa Peter Stolp 1-0
Roland Wastiaux Marcel Kusse 0-1
RONDE 25 dd:30-8-2018
Rob van Slooten Meindert Hofman 1-0
Mick Vaassen Tonny Wagenaar 0-1
Jaap Rietveld Cor Bergveld 0-1
Hans Looman Johan Metz 0-1
Henk Plantfeber Ton de Steenwinkel 1-0
Bram van der Vegt Constantijn Dekker 0-1
Rob Ansink Jaap de Kreek 0-1
Jos Kraay Jan Fikkens 1/2
Peter de Haan Michael Jay 1-0
Ad Mank Martha van den Berg 1-0
Eugen Merkul Dicky Hamming 1-0
Wouter van Kooten Ton van der Eyden 1/2
Pieter Kok Ruut Keijzer 1/2
Frans Kerkhoff Frank Steensma 1-0
Dick van der Eijk David Kips 1-0
Harrie Boom Roland Wastiaux 0-1
Ron van Leeuwen Peter Stolp 1-0
Mart Ran Alfred Vellekoop 1-0
RONDE 26 dd:30-8-2018
Tonny Wagenaar Rob van Slooten 0-1
Meindert Hofman Jaap de Kreek 1-0
Henk Plantfeber Jaap Rietveld 1-0
Constantijn Dekker Peter de Haan 1-0
Eugen Merkul Hans Looman 1-0
Johan Metz Ton de Steenwinkel 1-0
Cor Bergveld Rob Ansink 1-0
Mick Vaassen Jos Kraay 1-0
Dicky Hamming Bram van der Vegt 0-1
Wouter van Kooten Michael Jay 1-0
Martha van den Berg Jan Fikkens 0-1
Ton van der Eyden Ruut Keijzer 1/2
Peter Stolp Roland Wastiaux 0-1
Dick van der Eijk Frans Kerkhoff 1-0
Harrie Boom Geert Renkema 1-0
David Kips Alfred Vellekoop 1-0
Frank Steensma Pieter Kok 1-0
Mart Ran Ron van Leeuwen 0-1
Ad Mank(R) 1/2

Een reactie op “Meindert Hofman wint zomercompetitie 2018

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.